Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Najszybszy Koncert Świata i gwiazdy disco w piłkarskim centrum stolicy

Najszybszy Koncert Świata i gwiazdy disco w piłkarskim centrum stolicy
📅 Data: piątek, 30 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Południe, PGE Narodowy (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Radio VOX FM i Najszybszy Koncert Świata 2017 powoli kończą tournee po Polsce. Ostatnie muzyczne show odbędzie się już w najbliższy piątek (tj. 30 czerwca) o godz. 18:00 przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w rytmie hitów! Na scenie Najszybszego Koncertu Świata pojawią się: Power Play, D-Bomb, Łobuzy, Jorrgus.

VOXowy truck, czyli specjalnie oznakowany pojazd będący jednocześnie studiem radiowym oraz mobilną sceną koncertową, stanie obok bramy 2 PGE Narodowego przy wejściu od Ronda Waszyngtona.

Między godz. 6:00 a 9:00 dziennikarze z „Pierwszej Zmiany”, czyli Magda Gawlik, Norbert Bieńkowski i Konrad Piwowarski będą nadawali swoją audycję z mobilnego studia.

Od godz. 15:00 do godz. 18:00 pałeczkę przechwycą Maria Guzek, Kamil Rutkowski i Przemysław Sasowski. W „Raporcie Dnia” będą na bieżąco relacjonować przygotowania do koncertów. Będą także zachęcać do udziału w konkursach, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

O godz. 18:00 zapraszamy Was na kilkadziesiąt minut szalonej zabawy w rytmie hitów disco!

O Najszybszym Koncercie Świata…
Odbywa się od 2015 r. III edycja to do tej pory najbardziej spektakularne wydarzenie w historii akcji Radia VOX FM. Mobilne 15-metrowe i 18-tonowe studio razem z ekipą stacji przemierzyło przeszło 3000 km, dotarło tym samym do 9 miast Polski. Od 5 maja w każdy piątek na scenie VOX FM występowali najwięksi artyści muzyki disco. W sumie w akcji wzięło udział 30 muzycznych gwiazd. Podczas tegorocznej trasy ekipa VOX FM odwiedziła m.in.: Olsztyn, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Radom, Łódź, Kraków i Katowice. Ostatnim miastem na koncertowej mapie VOX FM jest Warszawa. W piłkarskim sercu stolicy, czyli na PGE Narodowym, odbędzie się 9. koncert w ramach Najszybszego Koncertu Świata, w którym udział wezmą: Power Play, D-Bomb, Łobuzy i Jorrgus.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️