Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Posmakuj stopami Ziemię!

Posmakuj stopami Ziemię!

reklama
📅 Data: sobota, 01 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Park Skaryszewski (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Posmakuj, poczuj, porozmawiaj stopami z Ziemią!!!

Zapraszamy Was na spotkanie i dialog własnych stóp z Ziemią.
Pomysł wypłynął z potrzeby kontaktu naszych bosych stóp z ziemią, trawą - bez obuwia czy skarpet. Warto wykorzystać ten letni czas i posłuchać, jak zabrzmi w nas ta szczególna rozmowa. Z chęcią zrobimy to w większym gronie osób, dzieląc się potem swoim doświadczeniem, odczuciami i spostrzeżeniami. W wielkim mieście, z wiadomych względów, na co dzień nasze stopy są chronione przez obuwie i nie mają sposobności na takie spotkanie. Spróbujmy poczuć i poszukać poprzez nasze bose stopy wytchnienia, odpoczynku oraz radości! :)

Spotkanie nasze nie ma sztywnego planu, ani z góry określonej koncepcji. Spotykamy się, idziemy w piękne, zielone miejsce, ściągamy buty i smakujemy stopami podłoże, wczuwając się w ten szczególny dialog. Możemy też spontanicznie potańczyć, pośpiewać, po prostu cieszyć się chwilami spędzonymi ze sobą i w kontakcie z naturą. A potem - w zależności od potrzeb - porozmawiać lub odpocząć w ciszy.

Weźcie ze sobą co lubicie - koce, picie, jedzenie, książki. Zaproście i przyprowadźcie przyjaciół, znajomych, psy, koty czy inne gryzonie.

Kiedy?
Sobota 01.07.2017

Spotykamy się o godz. 16:00 w Parku Skaryszewskim (Warszawa - Praga Południe) pod Popiersiem Ignacego Jana Paderewskiego (od strony Ronda Waszyngtona). Tam czekamy do 16.15, a następnie idziemy spontanicznie, gdzie nas nasze stopy poniosą, aby mogły w ciszy i spokoju porozmawiać z Ziemią.

Wstęp: wolny

SENSytywni.pl
Let’s talk! Rozmawiajmy!
Przyłącz się do nas!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę