Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Od ujścia do źródła vol. 2

Od ujścia do źródła vol. 2
📅 Data: piątek, 7 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Spotkajmy się nad Wisłą po raz drugi!

Zaczynamy o godzinie 18:00 specjalną audycją. Plenerowe studio (ustawione na barce zacumowanej 10 metrów od brzegu) odwiedzą:
- Przemek Pasek, prezes Fundacji Ja Wisła
- Robert Jankowski - Społeczny Komitet Obchodów ROKU RZEKI WISŁY
- Marta Tarnawska Banaszek, Dział Oświatowy Zamku Królewskiego
- Michael Nowicki

Po audycji przyjdzie czas na najlepszą muzykę z czwórkowym znakiem jakości. Wystąpią:

Pablopavo i Ludziki
Urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.
W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.
W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.
W styczniu 2014 roku odbyła się premiera trzeciej płyty Pablopavo - POLOR.
W drugiej połowie 2014 roku, Pablopavo wydał również album solowy - zdecydowanie bardziej surowy w brzmieniu i mocno akustyczny. Płyta TYLKO - podobnie jak POLOR - spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem recenzentów oraz słuchaczy radiowych. Uwieńczeniem wyjątkowo intensywnego twórczo roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii "Muzyka Popularna".
Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

NumerRaz DJ set
Zaczynał w 1993 roku - jego pierwszym zespołem był Quit New Sort, następnie współpracował z zespołami Trails X, 3H, a potem Chuzdemak.
W 1997 roku dołączył do Tedego i DJ Mario, tworząc Warszafski Deszcz - jeden z najbardziej czczonych składów w historii polskiego hip-hopu. Zanim zespół nagrał regularny album, chłopaki gościnnie wystąpili na legendarnej płycie Molesty "Skandal".
W 1999 roku wydany został pierwszy album WFD, zatytułowany "Nastukafszy". Płyta przeszła do historii jako jeden z klasyków gatunku.
W 2004 roku, nakładem Wielkiego Joł, wytwórni założonej przez Tedego i DJ Ostasza, ukazał się solowy album Numera, zatytułowany "Muzyka, Bloki, Skręty".
Pod szyldem Fundacji Centrum Twórczości Narodowej powołał do życia nowatorski projekt charytatywny "Spoko Dzieciak". Misję pomocy w rozwoju młodym talentom różnych dziedzin sztuki współrealizowana jest wspólnie z wieloma znanymi postaciami kultury młodzieżowej, muzykami i aktorami.

true.dat
Wielbiciel syntezy klimatycznych dźwięków i tanecznego groove’u. O sprawne połączenie tych elementów dba zarówno miksując utwory w klubie jak i
uderzając o pady MPC w swoim studiu. Przez wiele lat związany ze scenią progressive (w 2011 roku jego dwa utwory znalazły się na kultowej w pewnych kręgach składanki Electronic Architecture) postanowił sięgnąć po stare inspiracje funkiem, soulem i kreatywnym samplingiem - dziś to właśnie house jest jego środkiem wyrazu. Związany z labelami takimi jak Spekulla Records (należące do Seba Skalskiego) i Electronic Tree.

Koncert organizowany jest we współpracy z Narodowy Instytut Audiowizualny FINA

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱