Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

SINE METU / Musical improwizowany

SINE METU / Musical improwizowany
📅 Data: niedziela, 30 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Defilad (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na Państwa oczach będzie tworzyć przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialog, piosenki. Potrzebny im jest tylko tytuł. Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w USA. Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” miał improwizowane sceny.

Aktorzy mając do dyspozycji jedynie sceniczną przestrzeń, dwa krzesła, wsparcie w postaci muzyki granej na żywo na pianinie i zasoby ludzkie swojego zespołu zdołali zbudować wokół tego niedorzecznego tytułu całą historię. Co więcej, historia ta miała ręce i nogi, odpowiednie zwroty akcji oraz efektowne i zaskakujące zarazem zakończenie. Dialogi przeplatane były piosenkami, momentami energicznymi, innym razem romantycznie lirycznymi. Nad rytmem całego przedstawienia doskonale czuwała pianistka, dbająca by aktorzy nie spowalniali dynamicznego tempa musicalu.

Wystąpią: Piotr Gasik, Agnieszka Bajer, Kinga Kosik-Burzyńska, Kasia Kołeczek, Aleksandra Markowska, Mateusz Lewandowski

Piano: Joanna Kucharczyk

Klub Komediowy działa od 3 lat na Placu Zbawiciela w Warszawie. Jest pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Można tu zobaczyć teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Hurt Luster, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Prezentowane są formaty i spektakle, które są oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic i inne. Na scenie klubu gościli m.in Janusz Gajos, Jacek Fedorowicz, Szczepan Twardoch, Marcin Masecki, Mariusz Szczygieł, Jakub Żulczyk. W klubie pokazywane jest to, co najciekawsze w niezależnej komedii, nie brakuje eksperymentów i wypracowywania nowych formatów. Sprawdźcie ich na Placu.

Współorganizatorzy: Teatr Studio/Plac Defilad, Klub Komediowy, Jameson Irish Whiskey

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: stand up, kabaret inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę