Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie z Klaudią Klarą w warszawskim salonie Empik Junior

Spotkanie z Klaudią Klarą w warszawskim salonie Empik Junior

reklama
📅 Data: wtorek, 11 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
„Singielko, rusz swój wszechświat!” – oto życiowe motto Klaudii Klary, która nie oszczędzając także siebie, z ogromną dawką humoru komentuje kobiecą rzeczywistość. „Poradnik szczęśliwej singielki” (wyd. Flow Books) to wybuchowa dawka pozytywnej energii, dziewczyńskiego humoru i siostrzanej mocy singielek. Spotkanie z autorką promujące tę książkę odbędzie się 11 lipca w warszawskim salonie Empik Junior.

Autorka z właściwym sobie kabaretowym poczuciem humoru pokazuje, jak zawalczyć o szczęście. Świat jest duży i daje mnóstwo możliwości. Wystarczy uwierzyć, że można je mieć na wyciągnięcie ręki. W „Poradniku szczęśliwej singielki” Klaudia Klara podaje niezawodne wskazówki jak odnaleźć życiową radość i spokój ducha, a także gdzie odnaleźć tego jedynego. W książce pokazuje wady facetów i zalety singielek. Żartobliwe opisuje nieudane randki, ale też zdradza genialny sposób na podryw, kiedy wreszcie pojawi się przystojniak o bystrym umyśle i stalowych mięśniach.

Klaudia Klara – vlogerka odznaczająca się pozytywną energią, humorem i dystansem do siebie. Jej „Dziewczyński vlog komediowy” z dawką autoironii i kabaretowym zacięciem opowiada o perypetiach singielki w wielkim mieście. Kanał cieszy się coraz większą popularnością (ma ponad 150 000 subskrypcji).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę