Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jazz nad Wisłą: Łukasz Korybalski / Całe Mnóstwo Miłości

Jazz nad Wisłą: Łukasz Korybalski / Całe Mnóstwo Miłości
📅 Data: niedziela, 9 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Przez cały sezon w każdą niedzielę będziecie mogli posłuchać jazzu nad Wisłą. Czasem będą to koncerty, czasem słuchowiska, a czasem swingowe potańcówki. W najbliższą niedzielę Łukasz Korybalski wraz z zespołem zagra swoje kompozycje do filmu „Całe Mnóstwo Miłości”, debiutanckiego obrazu Bartka Kaczmarka. Film został wyprodukowany przez Studio Munka w ramach programu „30 minut” przeznaczonego dla młodych, debiutujących twórców filmowych.

Muzyka Łukasza Korybalskiego, również odtwórcy głównej roli, stanowi na tyle duży atut filmu, że jury na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, postanowiło docenić ją przyznając pozaregulaminową nagrodę.

Na płycie z muzyką do filmu obok lidera występują znakomici muzycy: Zbigniew Namysłowski, Michał Tokaj, Łukasz Żyta, Andrzej Święs czy Borys Janczarski.

Rafał Bryndal o płycie "Całe Mnóstwo Miłości":

Z tych kilku utworów nagranych dla podtrzymania na duchu słuchaczy, którzy potrafią odróżnić bebop od post-bopu i skuter od motoroweru, płynie całe mnóstwo dobrej energii. To rodzaj pozytywnego przesłanie dla wszystkich, którzy pielęgnują w sobie spontaniczną wrażliwość, wbrew temu, co za oknem i w eterze. Te niezwykle dobrze brzmiące dźwięki wprowadzają w trans, który pozwala przenieść się w świat czarno-białych wspomnień. Oczami wyobraźni zaczynamy widzieć miejsca, które kojarzą nam się z chwilami totalnego uniesienia. Pierwszy pocałunek i ostatni papieros. Knajpa, w której dostaliśmy po mordzie, i spacer po molo w Sopocie. Przypominają nam się wszystkie kace i wyprawy w miasto w poszukiwaniu nie wiadomo czego. W myślach przewijają się portrety ludzi, z którymi przeżyliśmy coś więcej niż tylko przejażdżkę tramwajem. Słuchając tej płyty jesteśmy podekscytowani, jakbyśmy uczestniczyli w zdjęciach do filmu, który ma przenieść nas w lata, gdy królował ortalion, koszule non-iron, pończochy i tęsknota za podróżami za ocean. Na ekranie my i oni – znakomici muzycy młodego pokolenia w towarzystwie mistrza, który jak czarodziej zaklina swoim saksofonem rzeczywistość. Warto przeżywać te metafizyczne przygody, odtwarzając tę płytę w nieskończoność.

>>> NIEDZIELA, 09.07.2017 <<<
Bulwar Flotylli Wiślanej
START: 19:00
WSTĘP WOLNY

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️