Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Festiwal "Lato Seniora" - warsztaty artystyczne z tworzenia kolaży

Festiwal "Lato Seniora" - warsztaty artystyczne z tworzenia kolaży
📅 Data: poniedziałek, 10 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu „Lato Seniora”. W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń w lipcu:
• 6 lipca o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Spotkanie będzie dotyczyło profilaktyki prozdrowotnej – w jaki sposób dbać o siebie, aby długie lata cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. UWAGA! W związku z wizytą Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Warszawie, wykład zostaje przeniesiony do placówki Centrum przy ul. Twardej 1.
• 10 lipca o godz. 10:30 zapraszamy na warsztaty artystyczne z tworzenia kolaży. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
• 13 lipca o godz. 11:30 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie poprowadzi dr Ewa Markowska i będzie ono dotyczyło profilaktyki nadciśnienia tętniczego.
• 14 lipca o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu na plenerowy pokaz filmu „Podróż na sto stóp”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.
• 19 lipca o godz. 16:00 zapraszamy do ogrodu na kolejną potańcówkę! Tym razem będziemy gościć legendarną djkę-seniorkę DJ WIKĘ! Na zabawie będziemy tańczyć w rytmie najpopularniejszych przebojów ostatnich lat oraz współczesnych hitów. W programie również pokaz tańca w kręgu Rembertowskiej Akademii Seniora
• 20 lipca o godz. 11:30 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło właściwości zdrowotnych żurawiny.
• 21 lipca zapraszamy na wspólne wyjście na warsztaty artystyczne „Kropka po kropce jak Aborygeni” do Muzeum Azji i Pacyfiku przy ul. Solec 24. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00. Zbiórka na ul. Świętojerskiej 12a o godz. 9:00 i wspólne wyjście. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.
• 23 lipca o godz. 12:00 zapraszamy do ogrodu na koncert kameralny w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON. Wydarzenie odbędzie się w ramach inicjatywy lokalnej.
• 24 lipca o godz. 10:30 zapraszamy na warsztaty artystyczne z tworzenia biżuterii z masy ceramicznej. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
• 27 lipca o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło chorób układu pokarmowego.
• 28 lipca o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu przy ul. Świętojerskiej 12a na plenerowy pokaz filmu „Za jaki grzechy, dobry Boże?”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.

Zajęcia cykliczne:
• W każdą środę zapraszamy na zajęcia ruchowe przy muzyce. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach – od 11:00 do 12:00 oraz od 12:00 do 13:00. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.
• W każdy piątek o godz. 12:00 zapraszamy do ogrodu na zajęcia z jogi dla początkujących. Zapewniamy maty do ćwiczeń. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.

Ponadto zapraszamy osoby 60+ na warsztaty „Twórcze pisanie I (dla początkujących)”. Spotkania będą odbywały się w dniach 11 lipca, 18 lipca, 25 lipca (wtorki) w godzinach 10:00-13:00. Zapraszamy osoby, które są gotowe wziąć udział w cyklu trzech spotkań, nie tylko w jednych zajęciach. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod nr telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę