Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Festiwal "Lato Seniora" - potańcówka

Festiwal "Lato Seniora" - potańcówka

reklama
📅 Data: środa, 19 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu „Lato Seniora”. W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń w lipcu:
• 6 lipca o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Spotkanie będzie dotyczyło profilaktyki prozdrowotnej – w jaki sposób dbać o siebie, aby długie lata cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. UWAGA! W związku z wizytą Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Warszawie, wykład zostaje przeniesiony do placówki Centrum przy ul. Twardej 1.
• 10 lipca o godz. 10:30 zapraszamy na warsztaty artystyczne z tworzenia kolaży. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
• 13 lipca o godz. 11:30 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie poprowadzi dr Ewa Markowska i będzie ono dotyczyło profilaktyki nadciśnienia tętniczego.
• 14 lipca o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu na plenerowy pokaz filmu „Podróż na sto stóp”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.
• 19 lipca o godz. 16:00 zapraszamy do ogrodu na kolejną potańcówkę! Tym razem będziemy gościć legendarną djkę-seniorkę DJ WIKĘ! Na zabawie będziemy tańczyć w rytmie najpopularniejszych przebojów ostatnich lat oraz współczesnych hitów. W programie również pokaz tańca w kręgu Rembertowskiej Akademii Seniora
• 20 lipca o godz. 11:30 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło właściwości zdrowotnych żurawiny.
• 21 lipca zapraszamy na wspólne wyjście na warsztaty artystyczne „Kropka po kropce jak Aborygeni” do Muzeum Azji i Pacyfiku przy ul. Solec 24. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00. Zbiórka na ul. Świętojerskiej 12a o godz. 9:00 i wspólne wyjście. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub [email protected]cps.srodmiescie.warszawa.pl.
• 23 lipca o godz. 12:00 zapraszamy do ogrodu na koncert kameralny w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON. Wydarzenie odbędzie się w ramach inicjatywy lokalnej.
• 24 lipca o godz. 10:30 zapraszamy na warsztaty artystyczne z tworzenia biżuterii z masy ceramicznej. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
• 27 lipca o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło chorób układu pokarmowego.
• 28 lipca o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu przy ul. Świętojerskiej 12a na plenerowy pokaz filmu „Za jaki grzechy, dobry Boże?”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.

Zajęcia cykliczne:
• W każdą środę zapraszamy na zajęcia ruchowe przy muzyce. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach – od 11:00 do 12:00 oraz od 12:00 do 13:00. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.
• W każdy piątek o godz. 12:00 zapraszamy do ogrodu na zajęcia z jogi dla początkujących. Zapewniamy maty do ćwiczeń. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.

Ponadto zapraszamy osoby 60+ na warsztaty „Twórcze pisanie I (dla początkujących)”. Spotkania będą odbywały się w dniach 11 lipca, 18 lipca, 25 lipca (wtorki) w godzinach 10:00-13:00. Zapraszamy osoby, które są gotowe wziąć udział w cyklu trzech spotkań, nie tylko w jednych zajęciach. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod nr telefonu 607 825 475 lub [email protected]

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: [email protected].

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę