Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Otwarcie EB Spot Rejs I Koncert TEN TYP MES

Otwarcie EB Spot Rejs I Koncert TEN TYP MES
📅 Data: sobota, 8 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, REJS, Płyta Desantu (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


EB Spot Rejs to mieszanka tętniącego nadwiślańskim życiem klubu Rejs ze znaną marką piwa EB. W ramach cyklu imprez “Tymczasem” zagramy dla Was koncerty, zmiksujemy muzykę, piwo EB z różnymi alko, pokażemy filmy i nie tylko. A Tymczasem na piękny początek zagra dla Was Ten Typ Mes - jedna z najważniejszych postaci w polskim hip hopie, niekonwencjonalny MC!

W ciągu dnia zapraszamy do STREFY EB TYMCZASEM - zmiksujemy dla Was drinki sezonowe na bazie piwa EB, rzucimy wyzwanie chodzenia po linie - tzw. Slackline, połączymy streetart z sitodrukiem - sami będziecie mogli zrobić sobie koszulki z niepowtarzalnymi grafikami, damy półkę z książkami. A wieczorem imprezę rozkręcą EB Girls zachęcając do strzelania fotek – w tym roku za pomocą popularnych instaxów!

Start STREFA EB TYMCZASEM: 8 lipca (sobota) 13.00
Koncert Ten Typ Mes: 20.30
After Party: Rejs Flirtini Szorty Bikini
Wjazd: Free

Ten Typ Mes - jedna z najważniejszych postaci w polskim hip hopie. Ostatnie płyty udowadniają również, że należy mu się szacunek w gatunku tak ogólnym, jak po prostu polska muzyka. Autor tekstów, producent i kompozytor, współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com, kapitalny raper i – okazjonalnie – interesujący wokalista.

Znacie TYMCZASEM? To taki stan tu i teraz, gdzieś między młodością a dorosłością, czas, by cieszyć się chwilą, szukać, doświadczać, eksperymentować, być. Po prostu taka faza, że tymczasem…
Swobodę sobie daję wyboru bycia. Tymczasem na wszystko inne mam resztę życia.

STREFA EB TYMCZASEM:

EB Print Studio – GRZEGORZ FILIP – MIEJSKI FOLKLOR. Od wielu lat zajmujący się bardzo ciekawym odłamem streetartu czyli sitodrukiem i jego różnymi formami wizualnymi. Artysta, filmowiec, podróżnik, człowiek wielu zainteresowań i pasji. Podczas warsztatów sitodruku będzie można samodzielnie przygotować koszulki ze specjalnymi wzorami i niepowtarzalnymi grafikami. UWAGA: Przynoście swoje koszulki i inne części garderoby!

EB Miksuje – Baw się smakiem na pokazach Flair! Przez cały dzień i wieczór serwujemy wakacyjne drinki sezonowe na bazie piwa EB. Tylko w wakacje, tylko w Tymczasem! – autorskie receptury Mixology Team na bazie świeżych owoców, softów i piwa.

EB Girls – rozkręcą każdą imprezę, zachęcając do strzelania fotek – w tym roku za pomocą popularnych instaxów! Przyjdź i uchwyć na focie swoje własne TYMCZASEM!

Book Swap – Wymień, wypożycz, poczytaj książkę. Przynieś swoją, weź inną. – Czyli jedna wielka półka z książkami i grami planszowymi, którą bywalcy Rejsu mogą w pełni się delektować sącząc orzeźwiające napoje.

Slackline – chodzenie i zabawy na linie do akrobacji? Tak, takie rzeczy tylko u nas. Czekamy na śmiałków, którzy podejmą to wyzwanie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧