Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nadwiślańskie Spotkania Kryminalne

Nadwiślańskie Spotkania Kryminalne
📅 Data: sobota, 22 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ważna informacja dla miłośników kryminalistyki: już 22 lipca w godzinach 10:00-14:30 odbędzie się pierwszy z trzech spacerów kryminalnych realizowanych w ramach projektu "Nadwiślańskie spotkania kryminalne"!

Jeżeli masz w sobie żyłkę detektywa, lubisz czytać kryminały i chcesz dowiedzieć się więcej o pracy prawdziwej policji i organów ścigania, nie może Cię zabraknąć! W letniej scenerii, nad brzegiem Wisły, szykujemy cztery bynajmniej nie leniwe spacery prawno-kryminalistyczne, podczas których weźmiesz udział w szeregu inscenizacji zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Co to właścicie znaczy? Otóż przygotujemy dla Ciebie sceny rodem z filmu kryminalnego - miejsce zbrodni pełne tajemniczych śladów, takich jak odciski palców, czy odwzorowanie bieżników obuwia nieuchwytnego sprawcy. Wcielisz się w rolę stróża prawa i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu kryminalistycznego odkryjesz tajemnice ujawniania, zabezpieczania i analizowania śladów kryminalistycznych, a to wszystko pod okiem naszych ekspertów, dla których kryminalistyka to zarówno pasja, jak i część obowiązków zawodowych. Aby dotrzeć do prawdy, skrytej w odmętach Wisły, będziesz musiał też przesłuchać nie zawsze skorych do współpracy świadków, poprawnie przeanalizować zebrane informacje i stworzyć wersję kryminalistyczną, w której wytypujesz sprawcę. Nadwiślańskie Spotkania Kryminalne nauczą Cię, jak w rzeczywistości wygląda działalność organów ścigania, czym mrówcza praca polskich policjantów różni się od hollywoodzkiej lipy z seriali typu CSI oraz jakie możliwości daje śledczym współczesna kryminalistyka. A przy tym - i może to jest właśnie najważniejsze - będziesz świetnie się bawić w czarującym otoczeniu warszawskiej Wisły.

Z racji ograniczonej liczby miejsc na wydarzenie obowiązują zapisy. Potrwają one od 3 do 10 lipca pod tym linkiem: link

Jeśli interesuje Was techniczna strona pracy śledczych, jesteście ciekawi przebiegu oględzin i chcecie sprawdzić się w roli śledczych analizując ślady, przesłuchując świadków i tworząc wersje kryminalistyczne - rezerwujcie czas ;)

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spacer warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę