Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Piknik Hawajski - ALOHA BIELANY

Piknik Hawajski - ALOHA BIELANY

reklama
📅 Data: piątek, 14 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Żeromskiego 29 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Aloha w języku hawajskim oznacza miłość, powitanie, pożegnanie, ale pełne znaczenie tego słowa jest znacznie szersze - oznacza bowiem że jesteśmy tu i teraz razem w radości i szczęściu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na coroczny piknik kulturowy, nazwaliśmy go Aloha Bielany. Tym razem naszym tematem będą Hawaje.

Piknik odbędzie się dnia 14 lipca w godzinach 16.00-24.00 na terenie zielonym przy Urzędzie Dzielnicy, ul. Żeromskiego 29.

Na piknik zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Stowarzyszenie ‘Cztery Wymiary to dla nas za mało’, Stowarzyszenie Ke Ola dla zdrowia i rozwoju człowieka’ oraz szkoła tańca hawajskiego MOC ALOHA.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję poznać bliżej tradycję i kulturę Hawajów i spędzić cudowne popołudnie i wieczór w radosnej letniej atmosferze rajskiego zakątka ziemi.

Mamy dla Was wspaniałe atrakcje:
Szkoła tańca hawajskiego MOC ALOHA zaprezentuje przepiękne tańce hawajskie. 10 tancerek pokaże nam wiele tradycyjnych i współczesnych tańców hula. Będą tez pokazy tańca z ogniem, sztuka robienia girland na szyję, które na Hawajach są wyrazem uczuć dla naszych bliskich i ukochanych, dowiemy się jak łatwo otworzyć kokosa, wysłuchamy opowieści o historii i kulturze, hawajskich legend i baśni.
Nie zabraknie też muzyki, na ukulele zagra dla nas duet którego liderem jest rodowity Brazylijczyk, wirtuoz tego hawajskiego instrumentu.
Hawajskie dzieci uwielbiają surfowanie na falach i zabawy w wodzie, mamy w planach również niespodzianki dla naszych najmłodszych uczestników.
Na specjalną atrakcję zapraszamy zakochanych: zgodnie z hawajskim zwyczajem mężczyźni zdobędą dla swych wybranek piękną perłę, kobiety zaś zrobią dla nich naszyjnik z żywych kwiatów.
O nasze podniebienia zadba Vegushka, spróbujemy hawajskich smaków, bo będą również przekąski w hawajskim charakterze.
Natomiast późnym wieczorem, w plenerowym kinie, obejrzymy film dotyczący Hawajów.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, będzie pięknie i radośnie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę