Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jastrzębski / Domagalski / Masecki / Młynarski

Jastrzębski / Domagalski / Masecki / Młynarski

reklama
📅 Data: sobota, 15 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Defilad (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Maseckiego poznaliśmy chwilę po wejściu Polski do Unii Europejskiej i od ponad 10 lat śledzimy jego oryginalne poszukiwania sensów. Znajomość tę staramy się pielęgnować na różne, nie tylko europejskie, sposoby.

Potem w okolicy pojawił się Piotrek. Przyjechał z Krakowa z grupą przyjaciół i grał z nimi muzykę jazzową. Czarował dziewczyny i chłopaków od Białołęki po Kabaty. Czyni to bezustannie do dziś, ku radości lokalnych melomanów.

Młynarskiego się wstydziliśmy, bo to chłopak z wielkiego świata, ale z oddali podziwialiśmy, w licznych projektach i składach mniej albo bardziej warszawskich. Ostatnio (dzięki opatrzności) mamy coraz więcej cudnych okazji by bywać z nim w Studio.

Panowie od jakiegoś czasu intensyfikują współpracę, a projekt, który będziecie mogli poczuć na Placu poruszył nasze czarne serca i mroczne dusze tak mocno, że od czasu radiowej premiery w Studio S1, bezustannie dopytywaliśmy KIEDY zaprezentują się masowej publiczności.

Efekt współpracy legendarnej młodzieży z legendą polskiej muzyki uliczno-rozrywkowej, Jerzym Jastrzębskim to coś, na co czekaliście od wielu, wielu lat.

Nie róbcie sobie krzywdy i nie omijajcie tej okazji. WARTO być w tym razem z nami.

Jerzy Jastrzębski - akordeon
Marcin Masecki - pianino
Piotr Domagalski - kontrabas
Jan Emil Młynarski - perkusja

Jerzy Jastrzębski, ur. 1941 w Warszawie. Warszawski akordeonista dansingowy.. Miał być pianistą ale jako nastolatek zakochał się w akordeonie i bardzo szybko rozpoczął karierę grając w większości dansingów warszawskich ( Spatif, Melodia, Adria) a w szczególności przez lata w słynnym lokalu "Stolica". Grał z przedwojennymi muzykami rewiowymi i uczył się od nich kunsztu muzyka rozrywkowego. W latach 70-tych odbył tournee po USA towarzysząc na scenie Hance Bielickiej. Muzyk z bardzo szerokim repertuarem, wirtuoz. Fachowiec w swojej dziedzinie, wybitny interpretator szlagierów jazzowych, tang, piosenek warszawskiej ulicy. Sam uważa się za muzyka jazzowego. W ostatnim czasie występuje i nagrywa z zespołem Warszawskie Combo Taneczne. W sześćdziesięcioletniej karierze jego pierwszy autorski kwartet jazzowy powstaje właśnie teraz.

wstęp wolny
15/07/2017
g. 22:00

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę