Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej i Targ Śniadaniowy na Stadionie Legii

V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej i Targ Śniadaniowy na Stadionie Legii

reklama
📅 Data: niedziela, 16 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Łazienkowska 3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na specjalny, sportowy Targ Śniadaniowy, który odbędzie się na Stadionie Legii podczas V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej 16 lipca, organizowanych przez Stowarzyszenie "Nadzieja na Mundial" Hope for Mundial. W Mistrzostwach zmierzą się 24 drużyny z domów dziecka całego świata.

WSTĘP WOLNY!

Na wszystkich kibiców, którzy w niedzielę 16 lipca o godzinie 10:00 przyjdą na stadion Legii, czeka mnóstwo atrakcji. Dzięki wyjątkowej edycji Targu Śniadaniowego będzie można skosztować potraw typowych dla krajów biorących udział w Mistrzostwach. Podczas tego największego na świecie piłkarskiego turnieju dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych nie zabraknie atrakcji. Kibice spotkają sławy Juventusu F.C., Celtiku, Atletico Madryt, a także gwiazdy telewizji i internetu, które zmierzą się w meczu pokazowym.

Na murawę wbiegną zawodnicy m.in. z: Wietnamu, Tajlandii, Palestyny, Japonii, Jordanii, Rosji, Niemiec, Białorusi, Francji, Irlandii, Hiszpanii, Serbii, Macedonii, Bośni i Hercegowiny, Litwy, Estonii, Holandii i Węgier. W biało-czerwonych barwach wystąpi reprezentacja wybrana spośród najlepszych zawodników VIII Mistrzostw Polski, które odbyły się w kwietniu tego roku w Warszawie. Polacy będą bronić zdobytego rok temu tytułu II Wicemistrzów Świata. Czy zawalczą także o złote medale? Tysiące kibiców będą na pewno trzymać za nich kciuki!

PROGRAM: niedziela, 16 lipca
Dzień otwarty (wstęp dla publiczności od godz. 10.00)
10.00 Start Targu Śniadaniowego
11.00 Otwarcie części turniejowej II dnia Mistrzostw
11.30 – 13.10 Faza pucharowa rozgrywek
13.15 – 14.00 Dodatkowe konkurencje dla zawodników
13.30 –14.00 Strefa Gwiazd
14.00 – 14.30 Mecz o III miejsce
14.30 – 15.00 Finał Mistrzostw Świata
16.00 – 17.00 Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet

Na blisko 240 dziewcząt i chłopców z domów dziecka całego świata Warszawa czeka z otwartymi ramionami już po raz piąty. Ich wielkie piłkarskie święto tradycyjnie odbędzie się na stadionie miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, na którym swoje spotkania na co dzień rozgrywa Legia Warszawa.

Organizatorzy zadbali również o zabawy z nagrodami dla najmłodszych uczestników. Będzie można zagrać w gry i zabawy piłkarskie, m.in. jorkyball, piłkarzyki, rozegrać minimecze na małych boiskach (2x2). Podczas piknikowej części turnieju na dzieci czekać będzie m.in. namiot Lego i dmuchańce.
O godz. 13.00 otwarta zostanie Strefa Gwiazd, gdzie fani będą mogli spotkać gości specjalnych Mistrzostw: piłkarzy, aktorów, dziennikarzy i youtuberów. Wszyscy oni wezmą udział w Meczu
Gwiazd: Telewizja vs Internet, który zostanie rozegrany o godz. 16.00, po finałach Mistrzostw Świata (14.00 mecz o III miejsce, 14.30 mecz finałowy).

Wstęp na V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej jest bezpłatny. Imprezę poprowadzi Jacek Kurowski, dziennikarz TVP. Więcej informacji o Mistrzostwach na stronie nadziejanamundial.pl oraz na profilu Stowarzyszenia "Nadzieja na Mundial" na Facebooku: Hope for Mundial

V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej
• Organizator: Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”
• Partner strategiczny turnieju: Miasto Stołeczne Warszawa
• Patroni: UEFA, Minister Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Nożnej
• Sponsor główny: od pięciu lat Sponsorem Głównym Mistrzostw Świata jest firma Continental Opony Polska, wiodący producent opon i dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej na świecie.
• Sponsorzy: Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, kanał telewizyjny dla dzieci i młodzieży Disney XD, firma Wratislavia-BIOdiesel.
• Główni partnerzy: Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017, Targ Śniadaniowy, Fantasy Expo, Life Tube, Fundacja Legii, Miejskie Zakłady Autobusowe.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza sport inne dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę