Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

MAX'T - Noc Rezydenta w Hulakula (Lista FB Free)

MAX'T - Noc Rezydenta w Hulakula (Lista FB Free)

reklama
📅 Data: piątek, 21 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
DJ, Producent muzyczny, Remixer oraz Wykładowca w ,,Dj Academy". Przed Państwem - MAX'T (DjMaxT)!

Od najmłodszych lat doświadczenie zdobywał grając jako DJ.
Prawdziwą karierę na scenie muzycznej rozpoczął w 1998 r. w pierwszej polskiej formacji tworzącej muzykę klubową. Od tego czasu występował na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Dj.Quicksilver, R.O.O.S., Tank, 2 Unlimited, Mc Ace, Solid Base, 666, Eiffel 65, Hit'n'Hide, Aqua oraz artystami ówczesnej polskiej sceny dyskotekowej, jak Stachursky, United, Thomas, Zero, D-Bomb....
W latach 1999 - 2007 r. był współzałożycielem i członkiem zespołu N'Joy, który jako jeden z pierwszych wprowadził gatunek muzyczny ,,Dance" na Polski rynek.
Formacja N'Joy wydała 3 albumy oraz 7 singli. Zespół do dzisiaj odnosi wielkie sukcesy medialne (emisje teledysków w najbardziej znanych stacjach telewizyjnych, takich jak MTV, VIVA, POLSAT, TVN). Na Pierwszym Festiwalu Muzyki Dance – Opole 2001, zespół odbiera "Złote głosy 2001" jako nagrodę za ,,Najlepszy zespół roku". N'Joy otrzymuje Złotą Płytę za album ,,Zwałka", Płyta zdobyła też tytuł „Płyty Tygodnia” w Radio Wawa. Zespół ma na koncie liczne wywiady w TV i rozgłośniach radiowych oraz setki koncertów w Polsce. TVP1 emituje „Dance ma sens”, gdzie Max’T ma zaszczyt wystąpić z takimi gwiazdami, jak: Scooter, Safri Duo, Schiller, Sylver oraz z obecnymi artystami takimi jak: Dj Tonka, Master Blaster, Cj Stone, Westbam, C-Bool, Kate Ryan, Gromee, Bueno Clinic, Alchemist Project, Hazel, Omen oraz większość artystów Polskiej sceny rozrywkowej.
Niezliczone występy poza granicami kraju: USA, Niemcy, Francja, Włochy, Ukraina, Słowacja. Przez osiem lat nieustających koncertów na scenie, Max’T zdobywa doświadczenie jako Mc. oraz producent muzyczny. Zespół zawiesza działalność w 2007 r. i Max wraca do fachu DJ'a jako DJ Max'T
Obecnie wykładowca DJ-Kursu (Dj Academy) obok innych DJów i producentów muzycznych z całej Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu za konsolą potrafi świetnie przekazywać wiadomości z zakresu DJ’ingu i produkcji muzyki. Z jego wiedzy skorzystało już wiele osób, dzięki czemu mogły one rozwinąć swoje pasje i rozpocząć karierę DJa.
Max'T to ex-rezydent szesnastu, topowych klubów w Polsce (m.in. w Świnoujściu, Ostrowcu Św., Warszawie, Rzeszowie, Poznaniu …). Jako producent muzyczny oraz oficjalny remikser (Fun Factory, Master Blaster, Groovebusterz, D-Bomb, B-Qll, Ener.G, i wielu innych) utrzymuje stałe kontakty z wieloma zespołami oraz Dj'ami więc często posiada przedpremierowy materiał, który prezentuje w swoich live setach. Oprócz prezentowanych nowości muzycznych, dzięki zdobytemu doświadczeniu na scenie, Max'T rozgrzewa nawet najbardziej oporną publiczność, o czym warto przekonać się samemu!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Start imprezy: 20:00
Bilet: 10 zł
Dla pierwszych 200 osób welcome drink GRATIS!

DARMOWY WSTĘP:
Osoby, które kliknęły "wezmę udział" na stronie wydarzenia na Facebooku (link poniżej) najpóźniej w dniu imprezy do godziny 19:00.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę