Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

ArtPark 2017

ArtPark 2017

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 07 sierpnia 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📅 Data zakończenia: sobota, 26 sierpnia 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Wydarzenie kulturalne „ArtPark – strefa artystyczna” to cykl codziennych spotkań publiczności z kulturą i sztuką w parku znajdującym się w centrum miasta, w pobliżu placu Trzech Krzyży (Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego). To projekt letniej plenerowej sceny Domu Kultury Śródmieście w Warszawie, który ma już swoją kilkuletnią tradycję.

2017 - ArtPark po raz 10!
Doczekaliśmy jubileuszu. Letnia scena plenerowa Domu Kultury Śródmieście zagości w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego (na tyłach pl. Trzech Krzyży, zaraz za Muzeum Ziemi przy Alei Na Skarpie) w terminie od 7 do 26 sierpnia 2017. Dla tysięcy mieszkańców Warszawy i okolic scena ta stała się ważnym punktem na kulturalno-rozrywkowej mapie stolicy.

ArtPark to przestrzeń, gdzie przenikają się różne formy sztuki, gdzie publiczność ma szansę na bezpośredni kontakt z artystą. ArtPark to miejsce, które co roku przyciąga spragnionych kultury i rozrywki warszawiaków. Przez blisko trzy tygodnie trwania przedsięwzięcia Dom Kultury Śródmieście zaprasza CODZIENNIE widzów i odbiorców na wydarzenia, na które wstęp jest wolny!

W ramach tegorocznej edycji ArtParku odbędą się:

Imprezy artystyczne
koncerty, recitale, wieczorki taneczne do muzyki na żywo
poniedziałek – niedziela: 19.00
W tym roku w parku im. Marsz. E. Rydza-Śmigłego usłyszymy m.in. recitale Elżbiety Adamiak, Magdaleny Zawadzkiej i Julii Vikmann; koncerty Big Bandu Jazz Combo Volta, Trupy Teatralnej Warszawiaki, Rodziny Dolewawinowiczów, a także niezwykły projekt folkowy pn.: „Górale na Saharze – Nomadzi w Beskidach”. W czasie wieczorków tanecznych z cyklu „Do tańca gra…” zagrają znane i lubiane zespoły, takie jak: Old Jazz Quartet, Roni Band, Opus, czy Coctail Duo.

Poranki Familijne
spektakle i warsztaty dla dzieci
niedziele: 11.00
Podczas nadchodzącej edycji przedsięwzięcia pociechy biorące udział w artparkowych Porankach zobaczą zabawne, edukacyjne spektakle Teatru Trip oraz Teatru Kultureska. Po przedstawieniach dzieci będą mogły także uczestniczyć w tematycznych warsztatach artystycznych, które poprowadzą animatorki z Klawej Planety.

Zajęcia artystyczne
pod hasłem: Poranna Strefa Artystyczna
poniedziałki – piątki: 11.00–13.00
Familijne zabawy z plastyką, letnie zajęcia taneczne, plener malarski, gry, zabawy i warsztaty artystyczne o różnej tematyce.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci impreza koncert teatr warsztaty dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę