Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Turniej Bubble Football

Turniej Bubble Football

reklama
📅 Data: sobota, 19 sierpnia 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe
   udostępnij tweetnij wykop


W dniu 19.08.2017 od godz. 14:00 w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła na plaży przy Moście Poniatowskiego w Warszawie, odbędzie się Darmowy Turniej Bubble Football.

W trakcie turnieju zmierzy się 8 drużyn, które będą walczyć o nagrodę Mistrza Wszechświata w Bubble Football

Żeby zgłosić się do turnieju należy wykonać 3 kroki:
1) Wszyscy zawodnicy muszą polubić fb organizatora: link
2) Kapitan wrzuca na fb organizatora post z nazwą dużyny, okrzykiem bojowym + oznacza wszystkich zawodników drużyn
3) Wszyscy zawodnicy z danej drużyny udostępniają post organizatora o turnieju
Odbędzie się losowanie 4 drużyn, które wezmą udział w turnieju.

Na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na plażę przy Moście Poniatowskiego czekają liczne atrakcje. W ramach strefy Funny Football Center będzie można zagrać w 4 zwariowane odmiany piłki nożnej, czyli:
- Alko football (piłka nożna w alkoholowych goglach),
- Shock football (piłka nożna pod napięciem),
- Snookball (połączenie bilarda i piłki nożnej)
oraz Bubble football.

Coś więcej o grach w Funny Football Center:

Bubble football - Podczas gry zawodnicy znajdują się w środku dużych dmuchanych kul i mogą robić co im się tylko podoba, bez jakiejkolwiek obawy, że coś im się stanie! Możesz skakać, odbijać się, robić fikołki, przewroty, stawać na głowie, robić salta, zderzać się z innymi – wszystko na co tylko masz ochotę.

Alko football - Wydawało Ci się, że piłka jest na wprost Ciebie i nie ma nic prostszego niż kopnąć ją przed siebie… Upsss… Chyba nie trafiłeś, a na boisku rozbrzmiewa salwa śmiechu! I o to chodzi! Masz przed sobą tylko pustą bramkę, a więc tzw. „setkę” – wydawałoby się, że nic prostszego, żeby umieścić piłkę w siatce, ale na pewno nie w Alko football! Tutaj praktycznie każde zagranie niesie ze sobą masę śmiechu i niezapomnianą zabawę wszystkich uczestników rozgrywki.

Shock football - 2 drużyny i 2 Liderów. Zawodnicy zakładają na łydki elektryczne opaski (powodują efekt krótkotrwałego szoku, nagłego wybicia z rytmu gry – mają duże napięcie, ale małe natężenie; są zasilane bateriami AAA), a Liderzy mają piloty do opasek drużyny przeciwnej. Lider ma prawo użyć każdego pilota raz w trakcie jednej z kwart, które trwają po 10 minut. Sędzia zabiera pilota po użyciu i oddaje w kolejnej kwarcie. Wyobrażacie to sobie? Drużyna buduje piękną, koronkową akcję – piłka chodzi od nogi do nogi jak po sznurku i… no właśnie! Ktoś został „dotknięty” przez Lidera, a wszyscy płaczą ze śmiechu! Brzmi ekstremalnie, hardkorowo? Shock football to gra dla prawdziwych twardzieli i kozaków, którzy lubią adrenalinę i nie boją się ekstremalnych doznań!

Snooball - Gra genialna w swej prostocie - połączenie bilarda i piłki nożnej. Snookball to gra uwielbiana przez dorosłych i dzieci, która gwarantuje mnóstwo wspólnej, świetnej zabawy! Zasady gry są takie same jak w bilardzie. Dwóch zawodników albo dwie niewielkie drużyny. 15 piłek-bil do wbicia. Za pomocą nogi lub głowy jedni wbijają piłki-bile od 1 do 7, a drudzy od 9 do 15. Na koniec wisienka na torcie – czarna piłka-bila z numerem 8 i można świętować zwycięstwo!

Oprócz tego, darmowe warsztaty z Freestyle Football poprowadzi prawdziwy mistrz tej dyscypliny – Mateusz Związek.

Serdecznie zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: impreza sport warsztaty inne dla dzieci
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę