Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Rave nad Wisłą. Tańczymy pod gołym niebem

Rave nad Wisłą. Tańczymy pod gołym niebem

reklama
📅 Data: piątek, 11 sierpnia 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Bulwar im. gen. George’a Smitha Pattona (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Z okazji otwarcia nowego odcinka Bulwarów Wiślanych Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą – tańce pod gołym niebem przy dźwiękach muzyki electro, krzyku mew i szumu wiślanych fal.

Piątek 11.08.2017
miejsce: Amfiteatr, Bulwar im. gen. George’a Smitha Pattona
Wstęp wolny

Wraz z otwarciem ostatniego brakującego odcinka bulwarów - przy ulicy Karowej - warszawiacy będą mogli już bez ograniczeń spacerować i jeździć na rowerze brzegiem Wisły aż do Mostu Gdańskiego, a także odwiedzać Muzeum nad Wisłą. Muzeum, w którym trwa wystawa „140 uderzeń na minutę. Kultura rave i sztuka w latach 90. w Polsce” oraz jego Partner innogy zapraszają na zabawę taneczną w klimacie lat 90., nawiązującą do tradycji nadwiślańskich rave’ów, które odbywały się na okolicznych barkach. To właśnie twórcy podziemnej sceny techno w Polsce byli odkrywcami imprezowego potencjału tego miejsca, który dziś dzięki zagospodarowaniu bulwarów zostanie w pełni wykorzystany.

W Amfiteatrze przy bulwarach swoje sety DJ’skie zagrają intrygujący artyści współczesnej sceny klubowej: Filip Lech, Earth Trax i Andre Anturium (Poly Chain b2b Facheroia), na żywo wystąpi zaś weteran warszawskiego rave’u – Karol Su/ka z projektem Escape From Warsaw. Po zmierzchu, deski tarasu plenerowego przed Muzeum zamienią się w scenę światła innogy. Pomiędzy setami tanecznymi Muzeum nad Wisłą wraz innogy zapraszają na chwilę odpoczynku do strefy relaksu.

Muzeum nad Wisłą filia Muzeum Sztuki Nowoczesnej będzie otwarte w piątek do godziny 22.00. Wstęp na wystawę w rytmie tańca, jest darmowy. Po koncercie w amfiteatrze, Barka zaprasza do siebie.

PROGRAM w AMFITEATRZE, Piątek 11 sierpnia
godz.16-18.00 - Filip Lech
godz.18-20.00 - Earth Trax
godz.20-23.00 - Andre Anturium (Poly Chain b2b Facheroia)
godz.23-24.00 - Escape From Warsaw (LIVE)

Od godziny 17.00 do 23.00 zapraszamy na wieczorną edycję Targu Śniadaniowego przy Muzeum nad Wisłą, a po koncercie na barKę (skwer im. Tadeusza Kahla) na „Dunno #33 edycja RATS”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę