Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wakacyjne Targi Off-Fashion Store w Wola Parku

Wakacyjne Targi Off-Fashion Store w Wola Parku

reklama
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 24 sierpnia 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 27 sierpnia 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Wola Park podąża za miejskimi trendami i dla swoich Klientów cyklicznie organizuje targi mody. Od 24 do 27 sierpnia trwać będzie ich kolejna edycja. Targi OFF-Fashion Store to świetna okazja dla wszystkich miłośników mody, by uzupełnić garderobę o nowe kolekcje ubrań i dodatków od młodych, polskich projektantów i nie tylko… Podczas wydarzenia można też porozmawiać z designerami o ich pasji do tworzenia pięknych rzeczy, a także poznać osoby, które również interesują się branżą fashion.

Do niedzieli Klienci Wola Parku będą mieli szansę zakupić oryginalne projekty zarówno z jeszcze trwającego sezonu, jak również już z nadchodzącego. Na targach nie zabraknie modowych rarytasów dla dorosłych i dla dzieci. Kolekcje ubrań zaprezentują A’YA, La Woman, MoRe Fashion, Sandra Morawska, Spider and Wolf i Tabanna. Piękne skórzane torby będzie można dostać u Rozwadowska Bags oraz Lady Bags. Akcesoria, w tym biżuterię i upominki, dla Klientów Centrum przygotowali z kolei Detoxdesign, Dodomo, Drobiny czasu oraz Warsaw Gift Shop. Odwiedzający znajdą też niezwykłą odzież i maskotki dla swoich pociech. Projekty dedykowane dzieciom tworzą Izzie, Miapka Design, Ooch oraz Zuart.

Targi Off-Fashion Store potrwają od czwartku do niedzieli i odbędą się w godzinach otwarcia Wola Parku. Stoiska zlokalizowane będą na Placu Pałacowym przy sklepie C&A.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: inne
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę