Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Psychologia w szafie! Warsztat z psychologiem stylistą

Psychologia w szafie! Warsztat z psychologiem stylistą

reklama
📅 Data: sobota, 02 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Pracownia Terapeutyczna, ul. Wejnerta 17a (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Psychologia w Szafie - Czy umiesz ją wykorzystać w życiu?

Czy wiesz, że Twoja garderoba ma gigantyczny wpływ na wszystko co dzieje się w Twoim życiu?
Czy wiesz, że to jak się ubierasz ma wpływ na Twoją produktywność w pracy?
Czy masz świadomość tego, że Twoje lustro Cię okłamuje?
Czy wiesz, że to jak się czujesz w swoich ubraniach rzutuje na Twoje relacje z innymi?
Czy wiesz czym jest psychologia mody i jak ją wprowadzić do swojego życia by wykorzystać potencjał jaki drzemie w Twojej szafie?

Na spotkaniu dowiecie się czym jest świadome ubieranie i jakie mechanizmy psychologiczne działają w Waszej szafie. Wspólnie odkryjemy tajniki wpływu ubrań na wszystkie aspekty Waszego życia. Dowiecie się czym jest złudzenie optyczne i jak zwalczyć skrzywiony obraz siebie. Porozmawiamy także o poszczególnych etapach budowania swojego indywidualnego świadomego stylu, a także o tym dlaczego "metamorfoza" nie działa. Więcej na temat pierwszego spotkania Wam nie zdradzę, musicie sami sprawdzić! :)

Zapraszamy na darmowe spotkanie wprowadzające do warsztatu budowania swojego stylu zgodnego z osobowością.

Po spotkaniu będzie można skorzystać, z krótkich darmowych konsultacji z prowadzącą.
Aby wziąć w nich udział należy podczas rezerwacji miejsca poprosić o przesłanie drogą mailową krótkiego testu.

Prowadząca:
EWA JURCZAK - Psycholog, specjalistka od stylu, autorka Programu Psychologii Stylu, który pomaga w zbudowaniu indywidualnego wizerunku.
Wychowana wśród belek z materiałami, od najmłodszych lat obserwowałam, jak wygląda tworzenie ubrań i dopasowywanie ich do osób, które miały je nosić. W wieku 15 lat wiedziałam, że zostanę psychologiem, a od 20 roku życia intensywnie budowałam doświadczenie w świecie mody. Pracowałam przy pokazach, sesjach zdjęciowych, współpracowałam przy projektowaniu ubrań i kolekcji na indywidualne zamówienia. Wachlarz możliwych doświadczeń w tej branży uzupełniłam pracą przy serwisie modowym. Prowadziłam też autorski blog modowy i pracowałam w butiku prowadzonym przez znanych stylistów. Jako studentka a potem absolwentka psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, poszukiwałam drogi, która połączyłaby w całość te dwie, na pozór odrębne, dziedziny. W trakcie studiów rozpoczęłam pracę w branży marketingu internetowego, jednocześnie spełniając się jako stylista personalny i cały czas intensywnie zgłębiając tematykę psychologii wyglądu i dziedzin jej pokrewnych. Na bazie wiedzy i doświadczeń, stworzyłam autorski Program Psychologii Stylu. Uważam, że jesteśmy jak puzzle. Mamy różne charaktery, zainteresowania, podobają nam się inne rzeczy, a to wszystko wpływa na to, jak wyglądamy bądź jak byśmy chcieli wyglądać. Wiele elementów składa się na tę jedną, niesamowitą, niepowtarzalną całość – Ciebie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 9 + 8 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę