Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Marcus & Martinus - spotkanie z fanami

Marcus & Martinus - spotkanie z fanami
📅 Data: wtorek, 29 sierpnia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Empik Blue City, Al. Jerozolimskie 179 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Bliźniacy Marcus i Martinus to największa sensacja norweskiej sceny pop ostatnich lat. Przebojowi nastolatkowie szturmem wtargnęli na skandynawskie listy przebojów. Jesienią zeszłego roku wydali pierwszy anglojęzyczny album „Together” (Sony Music Entertainment), który otworzył im drogę do międzynarodowej kariery i zaskarbił sympatię rzeszy rówieśników w całej Europie. W ramach trwającej trasy koncertowej M&M odwiedzą także Polskę. Dzień przed koncertem (29 sierpnia) wokaliści spotkają się z fanami w salonie Empik Blue City w Warszawie.

Premierowy singiel duetu „Dance With You” szybko stał się hitem. Energetyczny utwór wraz z kolorowym, dyskotekowym klipem pokazał, że Marcus i Martinus to nie tylko utalentowani wokaliści, ale również tancerze zdolni wykonać brawurowe choreografie. Drugi tegoroczny utwór bliźniaków „Silento” na platformie Spotify i YouTube został odtworzony ponad dziesięć milionów razy. Tytuł albumu „Together” nawiązuje do silnych więzów jakie łączą bliźniaków, ale także do ich niesamowitej relacji z fanami, którzy razem z M&M występują w klipach do utworów z płyty. Spotkanie w Warszawie jest częścią ich pierwszej trasy koncertowej odbywającej się pod szyldem „Together Tour”. Bilety na większość koncertów rozeszły się w przedsprzedaży.

Marcus & Martinus – norweski duet pop założony przez Marcusa i Martinusa Gunnarsenów – 15-letnich braci bliźniaków. Drogę do kariery otworzyło im zwycięstwo w konkursie Melodi Grand Prix Junior w 2012 roku. Ich debiutancki album „Hei” ukazał się w 2015 roku i przez wiele tygodni utrzymywał się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Norwegii. Drugi album studyjny – anglojęzyczny „Together” – przyniósł im międzynarodową sławę.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: spotkanie dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!