Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Niech żyje papier! 4!

Niech żyje papier! 4!

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 30 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 01 października 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Państwowe Muzeum Etnograficzne, ul. Kredytowa 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Hej miłośnicy papieru! Już czwarty raz zapraszamy Was na Niech Żyje Papier! To święto dla zainteresowanych drukiem, papierowym designem i nowymi technologiami.

Na targach pojawią się najbardziej kreatywni spośród producentów artykułów papierniczych i piśmienniczych, grafików czy wystawców branżowych. To również całe 2 dni wypełnione wydarzeniami towarzyszącymi: warsztatami, dyskusjami, rozmowami z ekspertami w tej dziedzinie.

Dla kogo organizujemy to dwudniowe święto papieru? Dla osób, które kochają papier pod każdą postacią – prasy, książek, notesów, grafik, plakatów. Również dla tych, którzy na co dzień w duchu eko nie wahają się sięgać po nowe technologie.

Poprzednie edycje Niech Żyje Papier! stworzyły silną kilkutysięczną grupę papierowych maniaków, którą chcemy kolejny raz powiększyć.

Zapraszamy na panele dyskusyjne. O porażkach reporterów, z których wiele można się nauczyć będziemy rozmawiać z reporterami magazynu Non Fiction, którego premiera odbędzie się właśnie u nas! O kolekcjonowaniu sztuki na papierze - z ekipą z galerii LETO, która obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Porozmawiamy także o młodej polskiej ilustracji, pretekstem będzie premiera kilku książek.

Kolejny raz organizujemy darmowe warsztaty. Zaprosiliśmy sprawdzonych, uwielbianych przez naszą publiczność prowadzących: dziewczyny z Hekla Studio: Paulina Oknińska i Monika Proniewska poprowadzą warsztat z kolażu, Grzegorz Jarzynowski z Tusz za rogiem - z kaligrafii.

Szykujemy też nowości i niespodzianki. Szczegóły znajdziesz w dyskusji na Facebookowej stronie wydarzenia (link poniżej).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie targi warsztaty wykład inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę