Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Szkoła i dobra zmiana - prelekcja Agnieszki Magdar

Szkoła i dobra zmiana - prelekcja Agnieszki Magdar

reklama
📅 Data: poniedziałek, 11 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Kuźnia Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych w Warszawie, ul. Rzymska 21 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


"20 tys. godzin w budzie" - szansa na rozwój czy strata czasu?

Przyszedł wrzesień i szkoła na nowo zaczęła Cię przerażać?
Boisz się kolejnych wyzwań, którym będzie musiało sprotstać Twoje Dziecko? W dodatku wyzwań, z większością których kompletnie się nie zgadzasz? Chciałabyś/chciałbyś, aby dzisiejsza edukacja wyglądała inaczej, ale czujesz, że nie masz na to wpływu?

Chcemy pomóc takim jak Ty!

Edukacja to proces w czasie.
Każdy z nas zanim rozpoczął samodzielne i dorosłe życie przeszedł przez etap szkolny, który w wersji podstawowej stanowi cały czas 12 lat czyli około 20 tys. godzin!!! Kiedy z tej perspektywy rozliczymy efekty i osiągnięcia uczniów kończących 12-letni proces nauczania, to niejednokrotnie zaskakujące są fakty, że oceny, które widoczne są na świadectwach i średnie ocen jakie z tego wynikają często nie przekładają się na praktycznie umiejętności jakie są pożądane w codziennym życiu.

Będąc nie tylko świadkami, ale również i uczestnikami obecnych przemian w edukacji jako rodzice, warto wiedzieć jak można korzystnie i optymalnie towarzyszyć dziecku podczas tej edukacyjnej wyprawy.

"Dobra zmiana" - jako reforma edukacji dokonuje się w dosyć gorącej atmosferze społecznych ocen. Dlatego też, wychodząc na przeciw dzisiejszej potrzebie wsparcia dla uczniów i rodziców, zapraszamy na poniedziałkową prelekcję, podczas której dowiecie się, jak pomóc dziecku wykorzystać czas przeznaczony na edukację wzorowo.

Kiedy:
11 września (pon), godz. 18.00-20.00

Gdzie:
Kuźnia Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych w Warszawie, ul. Rzymska 21 (wejście od ogrodu)

WSTĘP WOLNY!
Zapraszamy :-)

Prowadząca: Agnieszka Magdar

"Nie znam drugiej osoby na świecie, która tak pieknie potrafiłaby łączyć w sobie pracę zarówno z dziećmi, rodzicami jak i nauczycielami. Jest spójna w każdym calu! Nie ma rodzica czy dziecka, który wyszedłby od niej niewzmocniony czy bez lepszego rozeznania, jak postępować z własną pociechą i jaką postawę może zająć wobec szkoły. Agnieszka Magdar to prawdziwy dar dla świata, zwłaszcza w dobie obecnych przemian, które dla nikogo nie są zbyt łatwe. Polecam z serca każdemu!" - Magda Wdowiak

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: wykład inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę