Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wolne elekcje na Woli

Wolne elekcje na Woli

reklama
📅 Data: środa, 20 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 10 ul. Wolska 75 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Miło nam Państwa poinformować - po niespełna rocznej przerwie powracamy z nowym programem prelekcyjnym na Woli. Już tej jesieni w ramach cyklu 12 spotkań z przewodnikiem, opowiemy Państwu o licznych wolskich osobistościach, które – za sprawą swych dokonań - rozsławiają dzisiejszą dzielnicę nie tylko na arenie ogólnopolskiej ale także w środowisku międzynarodowym. Wiele miejsca poświęcimy także industrialnemu dziedzictwu Woli, w tym rozwojowi rzemiosła i przemysłu.

Na pierwszy otwarty wykład zapraszamy już w najbliższą środę 20 września o godz. 17.00. W trakcie spotkania przybliżymy Państwu historię wolnych elekcji na Woli; powiemy o królach tu wybieranych i okolicznościach, jakie tym wyborom towarzyszyły. Zapraszamy - Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 10; ul. Wolska 75; Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola.

Udział w prelekcji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Projekt „Historia Woli słowem zapisana! Cykl prelekcji o kulturowym dziedzictwie Woli” jest współfinansowany ze środków dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę