Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Cohen i Kobiety
reklama

"Wola zmienną jest" - wystawa fotografii w Wola Parku

"Wola zmienną jest" - wystawa fotografii w Wola Parku

reklama
data Data: 26 września 2017, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 10:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Wola dawniej i dziś – to temat cyklu konkursów fotograficznych związanych z historią ludzi i miejsc warszawskiej dzielnicy. Obecnie trwa jego 7 edycja. Jak wyglądały prace z z poprzednich lat? Wola Park zaprasza na wystawę zwycięskich zdjęć, która znajduje się wzdłuż ogrodzenia przy ul. Górczewskiej.
Wystawę można oglądać do 8 października.

Tematem przewodnim konkursu organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wola są mieszkańcy i ciekawe miejsca Woli dawnej i współczesnej. Uczestnicy przesyłali fotografie w dwóch kategoriach konkursowych: Ludzie oraz Miejsca. Teraz najlepsze prace mogą zobaczyć wszyscy chętni na wystawie, którą przygotował Wola Park. Wystawa „Wola zmienną jest” to nie tylko relacja z życia mieszkańców Woli. Składają się na nią również fotografie samej dzielnicy. Odwiedzający wystawę przekonają się, jak bardzo Wola zmienia się na przestrzeni lat.

O projekcie Wolskie Regionalia:
Projekt Wolskie Regionalia realizowany jest od 2011 r. przez III Czytelnię Naukową Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Celem tej inicjatywy jest promocja i upowszechnianie dziedzictwa kulturowego i historycznego Dzielnicy oraz ochrona i udostępnianie źródeł historycznych o unikalnej, nieznanej dotąd treści. W jego ramach powstały: Bibliografia Regionalna Woli oraz Cyfrowe Archiwum Wolskich Regionaliów. Wolskie Regionalia organizują wystawy, konkursy fotograficzne, biorą także udział w plenerowych imprezach kulturalnych oferując mobilne stanowisko digitalizacyjne. Projekt został doceniony przez Kapitułę Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej – zdobył I Nagrodę Warszawską Konkursu na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej roku 2013. W roku 2015 projekt został wyróżniony w kategorii samorządowych instytucji kultury VII edycji Dorocznego Konkursu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej za Inicjatywy Kulturalne.

Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)