Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Showroom AmbiExperience

Showroom AmbiExperience

reklama
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 28 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 01 października 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, AmbiExperience, ul. Trakt Nadwiślański, przed Galerią Północną (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Philips TV pomaluje twój świat. Na żółto, na niebiesko i na miliony innych kolorów. W ramach prezentacji kolekcji swoich telewizorów, Philips przywita mieszkańców Warszawy istną feerią barw. Przed Galerią Północną, od strony ulicy Trakt Nadwiślański, w dniach 28 września – 1 października stanie showroom AmbiExperience. Na odwiedzających czeka eksplozja kolorów, dźwięku i świateł dzięki technologii Ambilight i ciekawe spotkania we wnętrzu zaprojektowanym i umeblowanym przez włoską pracownię LAGO.
W konkursach będzie można zawalczyć o atrakcyjne nagrody - telewizory OLED 9002 oraz modele 7502 z unikalną technologią Ambilight.

W czasie trwającego 4 dni wydarzenia, w AmbiExperience każdy będzie mógł sam się przekonać jak działa technologia Ambilight.

Gry na dużym ekranie telewizora z Ambilightem to zupełnie nowe doświadczenie. W piątek, od godziny 16.00 do godziny 19.00 organizatorzy wraz z serwisem IGN Polska zapraszają na wieczór gier, w czasie którego będzie można wejść do wirtualnego świata. Wyścigi samochodowe, piłka nożna? Każda rozgrywka będzie ciekawsza dzięki otaczającej ekrany Philips feerii barw.

Wracając z podróży bardzo często przywozimy ze sobą zdjęcia, a coraz częściej także nagrania wideo, z których montujemy krótkie filmy. Takie wspomnienia z wakacji wymagają odpowiedniej oprawy. W sobotę, wspólnie z blogerami Busem Przez Świat, goście AmbiExperience zobaczą przedpremierowo wideo z ich ostatniej podróży po Ameryce Północnej. W niezwykłej oprawie, jaką zapewnią telewizory z technologią Ambilight, przeniesiemy się do Kanady i na Alaskę. Ponadto, goście dowiedzą się jak tworzyć ciekawe filmy z wakacji, które przywołają miłe wspomnienia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 zamkniętym pokazem. Od godziny 15.30 wszyscy chętni będą mogli zobaczyć nagrania Busem Przez Świat i porozmawiać z blogerami o ich doświadczeniach i tworzeniu filmów z podróży.

Chciałbyś zmienić coś w swoim salonie, ale brakuje ci pomysłu? W niedzielę, 1 października, między godziną 14.00 a 17.00, goście AmbiExperience będą mogli skorzystać bezpłatnych z porad architektek i projektantek wnętrz z A+A Pracownia. Ciekawe dodatki, odpowiednie ustawienie mebli, ekspozycja telewizora, trendy kolorystyczne – jeśli w salonie brakuje tego „czegoś”, warto przyjść ze zdjęciem wnętrza i dowiedzieć się jak sprawić, by było nie tylko funkcjonalne, ale także ciekawe.

AmbiExperience będzie otwarte w dniach:
28 września, czwartek, godz. 14.00 – 22.00
29 września, piątek, godz. 10.00 – 22.00
30 września, sobota, godz. 10.00 – 22.00
1 października, niedziela, godz. 10.00 – 20.00

Wstęp do AmbiExperience jest bezpłatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę