Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warszawskie Lustro

Warszawskie Lustro

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 07 października 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 08 października 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Wola
   udostępnij tweetnij wykop


Warszawskie Lustro to cykl spotkań o tematyce beauty i fashion dedykowane warszawiakom w każdym wieku. W najbliższy weekend (7 i 8 października) w godzinach 10:00-18:00 w centrum handlowym Wola Park pojawią się trzy strefy: piękna, stylu i malucha, gdzie doradzać będą eksperci z dziedzin mody i urody. Wola Park odwiedzą m.in. znany stylista Rafał Kruhlik - prowadzący dział mody miesięcznika Olivia i kolorystka Edyta Rawa. Będzie to pierwsza edycja wydarzenia.

Warszawskie Lustro kierowane jest do wszystkich zainteresowanych modą i nowinkami ze świata beauty. Inspiracją jest warszawska ulica, a nie świat znany z telewizji dlatego każdy, kto odwiedzi w weekend centrum handlowe znajdzie dla siebie coś ciekawego. W pierwszej edycji będzie można skorzystać z porad makijażowych, zrobić profesjonalną analizę kolorystyczną oraz porozmawiać ze specjalistami na temat trendów na jesień i zimę.

Strefa piękna
Ta strefa rozbłyśnie lustrami. Przy każdym pojawią się stanowiska, gdzie makijażyści pomogą dostosować make-up do wieku, urody czy okazji. W strefie tej będzie też można skonsultować się z dermokonsultantką, która zbada stan skóry i zdradzi sekrety pielęgnacji.

Strefa stylu
Styliści i eksperci obecni w strefie dobiorą strój do sylwetki i urody. Edyta Rawa przeprowadzi także profesjonalną analizę kolorystyczną i przedstawi zalecaną paletę kolorów. Kolorystka zaprezentuje też przykładowe zestawienia pasujących do siebie barw, gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu. Doradzi również, jakie kolory ubrań powinny znajdować się w naszej szafie. Dodatkowo, każda uczestniczka Warszawskiego Lustra otrzyma spersonalizowaną kartę – tzw. Look Book. Znajdą się w nim wszystkie porady dopasowane indywidualnie do urody, przygotowane specjalnie dla Pań po konsultacji ze stylistami i wizażystami.
Natomiast propozycje stylizacji z wykorzystaniem kolekcji dostępnych w sklepach w Wola Parku będzie można zobaczyć na rozstawionych w strefie manekinach i wieszakach.

Stylowe maluchy
Wola Park nie zapomina o najmłodszych. W zaaranżowanej przestrzeni zabaw każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Pod czujnym okiem animatorki, dzieci samodzielnie zaprojektują biżuterię, używając specjalnej modeliny, koralików oraz innych dodatków.

Porady ekspertów są bezpłatne. Wydarzenia odbędzie się 7 i 8 października w godz. 10:00-18:00 na placu w okolicach sklepu KappAhl.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: targi
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę