Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

77. Czwartek Social Media w Warszawie

77. Czwartek Social Media w Warszawie
📅 Data: czwartek, 12 października 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, Stefana Okrzei 26 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Pierwsze tej jesieni spotkanie! A kto pojawi się na scenie? Na razie możemy zdradzić tylko tyle:

1. Łukasz Zgiep, COO CrowdWay.pl

Temat: Jak pozyskać ponad milion zł na startup dzięki platformie equity crowdfundingowej?

Opis:
Podczas prezentacji dowiesz się dlaczego equity crowdfunding (crowdfuding udziałowy) to najlepsza obecnie forma finansowania dla startupów. Przedstawione zostaną korzyści zarówno dla inwestorów jak i startupów z equity crowdfundingu, a także najciekawsze przykłady kampanii crowdfudingowych w Polsce i na świecie.

Bio:
Łukasz Zgiep - COO CrowdWay.pl
Specjalizuje się w innowacyjnych modelach biznesowych collaborative economy. Seryjny przedsiębiorca, aktywny inwestor oraz współzałożyciel m. in. ZANDS.IT, Move Smart od ponad 10 lat związany z branżą internetową. Świadczył usługi doradcze m. in. dla Uber, BlaBlaCar, Jadezabiore.pl, Polakpotrafi.pl, iparkomat.com, Sir Local. W wolnych chwilach bloger na zgiep.com. Doktorant collaborative economy w WNE SGGW. Prywatnie miłośnik nowych technologii i podróżowania.


2. Szymon Szymański z Metricso

Tytuł prezentacji: In like we trust.

Szymon z reklama i marketingiem zwiazany jest od ponad 13 lat. Pracowal w sieciowych agencjach reklamowych takich jak DDB, Havas Worldwide, McCANN jako Programista, Innovation Director, Executive Digital Director, Managing Director. Aktualnie CEO Metricso, zajmujacego sie dostarczaniem wartosciowych insightow konsumenckich i trendow w zachowaniach poprzez analize zachowan i aktywnosci ludzi w social media.


3. Marta Szczepańska z JLL

Temat: Jak wyglądała praca w największym startupie socialowym Polsce?

Marta Szczepańska - od ponad 11 lat zajmuje się opracowywaniem strategii e-marketingowych i social media dla marek polskich i międzynarodowych. Jedna z najbardziej doświadczonych osób w obszarze marketingu Social Media w Polsce (blisko 8 lat doświadczenia), wykładowca studiów podyplomowych „Social Media – marketing w mediach społecznościowych” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (3 ukończone edycje), autor artykułów do prasy i portali branżowych związanych z tematyką Social Media (m.in. Brief, Marketing w Praktyce, Wirtualne Media, Puls Biznesu). W latach 2005-2010 strateg i social media manager w K2 Internet, od 2011 roku Dyrektor Strategii w Socializer SA, największej agencji social media w Polsce, która po sprzedaży w 2014 roku stała się częścią grupy Dentsu Aegis Network Polska. Od kwietnia 2017 debiutuje po stronie „klienta” jako Social Media Manager na region EMEA i lider globalnej strategii Social Media w firmie JLL.


4. Kuba Sagan z K2, ekspert See & Say

Temat: portfolio socialmediowca

Kuba jest z branżą związany od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma ponad 35 nagród, w tym 2 zwycięstwa w Cannes Young Creatives. Członek Zarządu Klubu Twórców Reklamy. Uznany za jednego z 10-ciu najzdolniejszych copywriterów młodego pokolenia przez magazyn F5 oraz jednego z 6-ciu najbardziej znaczących młodych liderów w branży reklamowej według magazynu Press. Zasiada w jury polskich i międzynarodowych konkursów kreatywnych, m.in. KTR, Golden Drum, Interference oraz Young Creatives Eurobest. Kuba wierzy w ciężką pracę oraz to, że fundamentem każdej big idea jest prawda. Zarówno wobec siebie, swoich pracowników, jak i samego produktu. Aktualnie ekspert Przeglądu Portfolio See&Say w kategorii reklama, copywriting, social media.


Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!