Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

WySTARTUPuj z Prahą - Jak znaleźć hojne źródło finansowania?

WySTARTUPuj z Prahą - Jak znaleźć hojne źródło finansowania?

reklama
📅 Data: wtorek, 24 października 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Kino Praha, ul. Jagiellońska 26 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Masz już pomysł, ale nie masz funduszy, aby rozwinąć swój biznes? Chcesz poznać możliwe sposoby finansowania? Przyjdź 24 października o godz. 19:00 do Kina Praha!

WySTARTUPUJ z Prahą to cykl spotkań, podczas których pokazujemy – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji.

Już 24 października o godz. 19:00 odbędzie się czwarte spotkanie, na które serdecznie zapraszają organizatorzy - Startup Academy i Kino Praha. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jak znaleźć hojne źródło finansowania, aby móc rozwinąć swój biznes.

Podczas poprzednich spotkań doświadczeni prelegenci-startupowcy radzili, jak wpaść na genialny pomysł na biznes, jak zbudować najlepszy team na świecie oraz jak skutecznie zaprezentować się przed potencjalnym inwestorem. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się jak zdobyć pieniądze na swoje pomysły! Zdobyta wiedza niewątpliwie przyda się, gdy nadejdzie taki moment, gdy potrzebny będzie zastrzyk gotówki do dalszego rozwoju. Podczas spotkania wySTARTUPuj z Prahą uczestnicy poznają różne sposoby finansowania swojego biznesu, a opowiedzą o nich:

Piotr Pietras - Managing Director in Startup Department w Edge One Solutions. Obecnie wspiera działania pierwszego Akceleratora specjalizującego się w Educational Technology – EduLAB Sp. z o.o. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami z sektora IT oraz tworzeniu rozwiązań skierowanych do sektora: bankowego, FMCG, public w modelu fixed price i time & material. Przez ostatnie dwa lata tworzył i rozwijał Centra Kompetencji dla klientów z Europy i USA, gdzie zarządzał jakością serwisu portfela projektów.

Arkadiusz Regiec - Prezes Zarządu Beesfund S.A., pierwszej w Polsce platformy equity crowdfundingowej. Dzięki rozwiązaniom implementowanym przez Beesfund małe i średnie firmy mogą pozyskać wsparcie finansowe od społeczności indywidualnych inwestorów a każdy z nich może stać się współwłaścicielem ciekawego pomysłu biznesowego. Jest również współtwórcą Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz aktywnym komentatorem bieżących wydarzeń polskiej sceny fintech-owej.

Marcin Kurek - Założyciel i Partner Zarządzający w funduszu inwestycyjnym Protos Venture Capital. Założyciel grupy Pomocni.pl, do której należą takie serwisy jak Niania.pl, Remontuj.pl, Pomocedomowe.pl. Business Angel w takich projektach jak np:Znanylekarz.pl (Docplanner.com), Zadane.pl (Brainly.com), Allani.pl, Restaumatic.com, Shoplo.com, Eversports.at, Starofservice.com, Joymile.com, Depilacja.pl, Pushpushgo.com. Specjalizuje się w marketingu, produkcie i strategii.

Filmowe inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to wystąpienia zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami swoja wiedzą.

Spotkanie już 24 października o godz. 19:00. Przed nami inspirujące wystąpienia, debata oraz owocny networking. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, ale… liczba miejsc ograniczona!

Darmowe wejścówki znajdziecie na stronie -> link

Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: spotkanie wykład inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę