Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

DEAL WITH "NO"

DEAL WITH "NO"

reklama
📅 Data: środa, 22 listopada 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Biblioteka "Przystanek Książka", ul. Grójecka 42 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Temat spotkania, na które serdecznie zapraszamy, to rezultat pracy oraz obserwacji osób, które pragną zmienić swój styl życia, ale im się nie udaje. Bardzo łatwo tym rezultatem obciążyć tzw. słabą wolę. Tymczasem to nie ona, ale sztuczki i sprytne triki stosowane przez dyrektorów marketingu tam, gdzie kupujemy sprawiają, że łatwo ulegamy pokusom i lądujemy w tych częściach sklepu, z których wychodzimy z produktami, które nam nie służą.

Co z tym zrobić? Czy jest możliwe, aby w pojedynkę poradzić sobie z metodami, które powstają dzięki kosztownym badaniom nad ludzkimi mózgami? Czy naprawdę wystarczy tylko mówić "nie", aby dobrze wyglądać i dobrze się czuć?

Wspólnie rozwikłamy zagadkę sięgania po produkty, które nam nie służą - i dobrze o tym wiemy, że robimy niewłaściwie.
Poznacie też Państwo sposoby na wychodzenie z transu kupowania - pod warunkiem, że zauważycie, że w nim jesteście.
A nade wszystko zrozumiecie, czym naprawdę kierujecie się robiąc swoje "niebezpieczne" zakupy. Zwykle racjonalne pobudki mają emocjonalne uzasadnienie.
W formie dobrej zabawy i w luźnej atmosferze, sprawdzimy, jak to jest u Państwa. Bo nie może być cały czas poważnie. Zgodnie z zasadą: "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!". To jedyny sposób, aby pokonać barierę mózgu do uczenia się nowych rzeczy.

Szczególnie polecamy uczestnictwo osobom, które:
- wiedzą, że powinny stosować się do zasad dietetycznych, ale tego nie robią. I nie rozumieją dlaczego. A chciałyby to pojąć i zastosować się do zasad. Ostatecznie to mało przyjemne świecić oczami przed lekarzem.
- nie mogą przestać jeść np. słodyczy. Sięgają po jedno ciasteczko, "tyyylko jedno", a "budzą się"... z ręką w pustym opakowaniu.
chcą rozprawić się ze słodyczową szufladą w swoim domu, ale... jakoś to się do tej pory nie udało. Spróbujemy razem znaleźć na nią sposób.

Spotkanie poprowadzi Monika Kurdej, psychodietetyk, terapeuta otyłości, autorka poradnika przeciwko objadaniu się i blogerka w: zasmakujwzyciu.pl. Prowadzi własną praktykę psychodietetyczną. Pracuje z zapracowanymi i zmęczonymi kobietami, które chcą dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Uczy je m.in. mówić "nie" oraz "tak" - adekwatnie do sytuacji.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: spotkanie warsztaty wykład
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę