Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rock Night Okęcka

Rock Night Okęcka

reklama
📅 Data: niedziela, 26 listopada 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Włochy, Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury "Włochy", ul. 1 Sierpnia 36a (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na wieczór pełen różnych odcieni muzyki rockowej. Od efemerycznych brzmień przez akustyczne granie, od odrobiny bluesa po cięższe riffy.

Wystąpią:

Center Positive - powstało w Warszawie w 2014 roku. W swojej muzyce łączy melodyjne wokale z pełną gamą gitarowych dźwięków - od delikatnych, efemerycznych brzmień po potężne metalowe riffy. Wszystko przykryte grubą warstwą brudu prosto z Seattle.

EverFlow - to grupa czterech pasjonatów muzyki rockowej z Warszawy. Zespól powstał w czerwcu 2014 roku na Warszawskim Mokotowie. Grają hard rocka.

Zjazd do Zajezdni - jak mówią o sobie: gramy zwykle spokojnie płynącą muzyczkę, z rzadka dodając nieco przytupu. Tekstowo obracamy się w klimatach miejskich, czasem z wyraźnym nawiązaniem do przedwojennego, warszawskiego folkloru. Opowiadamy historie prawdziwe, trochę prawdziwe oraz całkiem nieprawdziwe, mieszając je bez skrępowania. Otrzymujemy wywar o lekko humorystycznym posmaku, który zalewamy odrobiną absurdu i czeka do wrzenia.

The Ribbs - o zespole można przeczytać: co otrzymamy po zamknięciu w piwnicy miłośników klasycznego rocka, rocka alternatywnego, bluesa, punkrocka, jazzu i metalu? W zasadzie, trudno powiedzieć. Wiadomo natomiast, że powstała w efekcie muzyka łączy różne style i klimaty w mieszankę niepowtarzalną i pełną energii. Wychodzimy z piwnicy na scenę, ale garażowy klimat towarzyszy nam nadal.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Włochy lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę