Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Photon (2017). Cykl filmowy Ludzie kina

Photon (2017). Cykl filmowy Ludzie kina

reklama
📅 Data: środa, 22 listopada 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Błyskotliwa artystyczna wypowiedź o historii ludzkości łącząca klasyczne sceny aktorskie z najnowocześniejszymi efektami specjalnymi. Po pokazie zapraszamy na spotkanie z Piotrem Galonem z firmy Lightcraft specjalizującej się w efektach wizualnych, animacji oraz postprodukcji.

Naukowiec (Andrzej Chyra) wygłasza wykład na temat historii świata: od narodzin materii aż do cywilizacji 3.0. Trudne zagadnienia przedstawia w prosty sposób, odnosząc je do codzienności i własnego życia. Wykładowca wyjaśnia z jednej strony, jak rodzi się człowiek, a z drugiej tłumaczy, skąd biorą się sny i wiersze. Wychodząc od początków wszechświata, naukowiec prowadzi nas aż do tajemnic skrywanych przez przyszłość: do świata, w którym ludzkość ostatecznie pozbędzie się materialnej powłoki.

Reżyserem tego filmu-wykładu jest Norman Leto – jeden z czołowych polskich artystów wizualnych. Photon otrzymał nagrodę publiczności na MFF T-Mobile Nowe Horyzonty oraz Złoty Pazur na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Spotkanie
Po pokazie zapraszamy na rozmowę z Piotrem Galonem z firmy Lightcraft, który opowie o pracy nad przygotowaniem efektów wizualnymi do filmu. Spotkanie poprowadzi filmoznawca i kurator cyklu – Tomasz Kolankiewicz.

Wstęp
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.
Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: film spotkanie wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę