Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spacer - fotografujemy Targówek Fabryczny

Spacer - fotografujemy Targówek Fabryczny

reklama
📅 Data: sobota, 18 listopada 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, przystanek Rzeczna 03 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Fundacja Akademia Innowacji, Cafe Sąsiad oraz Stowarzyszenie Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka” serdecznie zapraszają na przedostatnie już (niestety) spotkanie w historyczno-fotograficzno-kulinarnym cyklu "Smacznie i wielokulturowo na Targówku Fabrycznym".

Czeka nas prawdziwy maraton – trzygodzinny spacer z wizytą w Ośrodku dla Cudzoziemców i warsztatami fotograficznymi, zakończony pysznym wschodnim poczęstunkiem w gościnnych progach Cafe Sąsiad.

Po drodze opowiemy o dziejach Targówka Fabrycznego, pokażemy sporo ciekawostek, dotrzemy w miejsca zdecydowanie rzadko odwiedzane. Pojawi się temat głębokiego metra z lat pięćdziesiątych, unikalny kościół Zmartwychwstania Pańskiego, pozostałości składów naftowych, epizody z Powstania Warszawskiego, kapliczka z cegły Granzowa… Kijewski i Scholtze, co oczywiste, też będą wspominani 😊

Koniecznie, (KONIECZNIE) zabierzcie ze sobą coś do fotografowania. Najciekawsze Wasze zdjęcia doczekają się wielkoformatowych reprodukcji eksponowanych na wystawie plenerowej, której wernisaż odbędzie się 9 grudnia. Sława czeka, nie przegapcie okazji :)

Spotykamy się w sobotę 18 listopada o godzinie 11.00 przy rondzie u zbiegu Księcia Ziemowita, Rozwadowskiego i Rzecznej – przystanek ZTM Rzeczna 03, dojazd autobusami 156 lub 170.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: dla dzieci spacer warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę