Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Weekend w małym kinie: "Niesamowity świat April"

Weekend w małym kinie: "Niesamowity świat April"

reklama
📅 Data: niedziela, 19 listopada 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy naszych najmłodszych widzów na Weekend w małym kinie! Tym razem zobaczymy filmy o przygodach małej linii i innych bohaterów, którzy dzielnie i z humorem pokonują napotkane przeszkody, a także zachwycającą i widowiskową animację o wyjątkowej nastolatce, która stawia czoło wielu wyzwaniom w tajemniczym świecie.

Program:

Sobota, 18.11 | godz. 11:00

"Wielka przygoda małej linii i inne filmy krótkie"
Bohaterowie zestawu wpadają w kłopoty. Na szczęście dzięki dobremu humorowi i przyjaciołom każdemu z nich uda się je przezwyciężyć. Widzowie poznają Pana Patyka (kolejna po Gruffalo i Miejscu na miotle adaptacja książki J. Donaldson), Ciasteczko, Tygryska, Ośmiornicę i Lucy, która bardzo nie lubi, gdy mama nazywa ją Myszką. A na koniec mała czerwona linia pokaże, co może się wydarzyć, kiedy schowa się ją do kieszeni.

Niedziela, 19.11 | godz.11:00

"Niesamowity świat April"
April to wyjątkowa nastolatka: mieszka sama i interesuje się chemią. Jest rok 1941 i dziewczynka intensywnie pracuje nad nowym odkryciem. Tylko ona może uratować pogrążony w kryzysie świat.
Pod koniec XIX wieku życie na Ziemi staje się zagrożone. Wszyscy naukowcy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, a świat na długi czas zatrzymuje się w epoce pary. Brak nowych odkryć prowadzi do kryzysu ekologicznego. Jedyną osobą, która może ocalić świat, jest April. Jako dziecko straciła rodziców, obecnie mieszka sama w Paryżu i kontynuuje prace nad eliksirem nieśmiertelności, który odkryli jej rodzice. Dziewczyna znajdzie się w samym centrum wielkiego spisku, czeka ją wiele wyzwań i niespodzianek. Czy z pomocą odnalezionej rodziny i nowego przyjaciela, Julka, uda się jej ocalić świat?

-----

Wstęp
Liczba miejsc ograniczona (120). Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

Rejestracja: link
Regulamin do pobrania tutaj: link

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Edukacji i Badań FINA: [email protected], +48 22 380 49 82.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: dla dzieci film


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę