Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Soho po godzinach - Flohmarkt - praska garażówka

Soho po godzinach - Flohmarkt -  praska garażówka

reklama
📅 Data: sobota, 25 listopada 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Soho Factory, Mińska 25 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Flohmarkt - praska garażówka na Soho Factory

25 listopada 2017
Teatr Soho, ul. Mińska 25 bud. 74
Godz. 12-15
Wstęp wolny

Przed nami kolejna odsłona projektu sąsiedzkiego Soho po godzinach. Tym razem mieszkańców warszawskiej Pragi zapraszamy na Flohmarkt, popularnie nazywany u nas „garażówką”. Na jeden dzień przestrzeń Teatru Soho stanie się bazarem różności. Od parek, vintage'owych płaszczy i sukienek, przez modne dodatki, zabawki i inne przedmioty. Na naszym bazarze będzie można upolować ubraniowe perełki niedostępne w sklepach z odzieżą. Flohmarkt to podróż do przeszłości i wzorów, które dostępne były w modzie polskiej za czasów Jadwigi Grabowskiej, czy w szafach naszych babć – klasyczne i ponadczasowe kroje.

Jeżeli Twoja szafa wymaga zimowych porządków, zgłoś się jako wystawca. Zgłoszenie przyjmujemy do 19 listopada na adres [email protected]. Wielkość jednego stanowiska wielkości 1x2 m.

Warszawiaków chcących upolować modne ubrania, gadżety i inne przedmioty zapraszamy 25 listopada do Soho Factory od godz. 12.00 do 15.00.

W nowym sezonie Teatr Soho – spółdzielnia czasu i doświadczeń zaprasza do niespiesznych i nieformalnych spotkań w sąsiedzkim gronie Soho Factory. W ramach cyklu „Soho po godzinach” będzie można wziąć udział w medytacjach z polską poezją, działaniach plastycznych, jesiennym gotowaniu, sąsiedzkiej wyprzedaży czy karnawałowej maskaradzie. Nowy projekt to świetna okazja do spotkania oraz wzajemnej wymiany myśli i działań. W ramach pierwszego spotkania artyści Teatru Soho zapraszają dorosłych mieszkańców Soho Factory do wypoczynku, drzemki lub medytacji przy dźwiękach najlepszych interpretacji polskiej poezji, a dzieci do wspólnego słuchania polskich bajek i opowieści.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: targi


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę