Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Międzypokoleniowy raut: "Odkryj swój prawdziwy głos!" warsztaty głosowe

Międzypokoleniowy raut: "Odkryj swój prawdziwy głos!" warsztaty głosowe

reklama
📅 Data: niedziela, 03 grudnia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop


Chciałabyś pójść na sztukę, którą z przyjemnością zobaczy mama, dziadek, i która do łez rozbawi Twojego partnera/partnerkę? Chciałbyś potańczyć z trenerem Tańca z Gwiazdami? Może Twoja babcia cicho zwierzyła Ci się, że marzyła o karierze wokalnej? Może nawet nie wiesz, że Ty albo Twój tata macie talent aktorski?
Jeśli uważasz, że siedzenie z Twoją babcią przy kotlecie to najlepszy sposób spędzania wspólnego czasu - pozwól się miło rozczarować!

Fundacja Act 4 Art imienia Meisnera, Teatr I.N.N.I oraz klub muzyczny niePowiem zapraszają na cykl wydarzeń artystyczno-warsztatowych, zwieńczonych międzypokoleniową potancówką.

Miejsce: niePowiem, Warszawa, Nowy Świat 27

Harmonogram:

3.12.2017
15:00-17:00
"Odkryj swój prawdziwy głos!" warsztaty głosowe z Patrykiem Pawlakiem

Warsztat pogłębi świadomość swojego prawdziwego głosu i jego całego potencjału, który często nie ma możliwości ekspozycji w pełnej skali. Szereg ćwiczeń oddechowych, emisyjnych i artykulacyjnych wzmocnią Wasze możliwości głosowe. Posłużymy się też głosem w kontekście nawiązywania relacji z drugim człowiekiem, tak by nowoodkryty, pełny głos obudził w Was większe poczucie pewności siebie.
Zapisy na warsztaty: [email protected]

---------

5.12.2017
18:00-20:00
Warsztaty taneczne z Żorą Korolyov

Warsztaty tańca towarzyskiego prowadzone przez znanego m.in. z “Tańca z gwiazdami” Żorę Korolyova będą silnym zastrzykiem dopaminy i serotoniny dla wszystkich jego uczestników. Badania wykazują, że praktykowanie tańca poprawia stan zdrowia serca, oddychanie i ogólną jakość życia, skuteczniej niż regularny jogging, czy ćwiczenia oddechowe. Warsztaty, pomogą Wam rozwinąć umiejętności ruchowe i taneczne: m.in. zwinność, płynność, koordynację, precyzję, harmonię, siłę. Poszerzą zakres ruchu i świadomość ciała, zbudują pewność siebie i poprawią samoocenę. Międzypokoleniowa lekcja tańca towarzyskiego przyda się podczas organizowanej na zakończenie projektu potańcówki!
Zapisy na warsztaty: [email protected]

----------

10.12. 2017
15:00-17:00
Warsztaty aktorskie na bazie Techniki Meisnera z Judy Turan

Na warsztatach skupimy się w szczególności na budowaniu więzi i słuchaniu partnera w grupie. Technika Meisnera - amerykański system pracy aktorskiej rozpowszechniany w Polsce dzięki projektowi edukacyjnemu Laboratorium Meisnera Fundacji Act 4 Art - stawia w swoim treningu największy nacisk na kontakt z partnerem scenicznym i autentyczność relacji. Poprzez bycie tu i teraz oraz pracę ze zmysłami wyzwalać będziemy empatię i spontaniczność w kontaktach z drugim człowiekiem. Umożliwi to Wam zapoznanie się z narzędziami pracy aktora, pogłębi zdolność autoekspresji i zmotywuje do nawiązywania szczerego kontaktu z partnerem i grupą.
Zapisy na warsztaty: [email protected]

-----------

12.12. 2017
18:00-20:00
Warsztaty wokalno-aktorskie z Judy Turan i Patrykiem Pawlakiem.

Na wspólnych warsztatach połączymy zadania aktorskie z głosem i ruchem. Stworzymy obraz relacji międzyludzkich w różnych sytuacjach życiowych podczas ćwiczeń improwizacyjno-aktorskich. Wspólnie zastanowimy się jaka jest wymarzona jakość relacji dla uczestników i jak wcielić ją w życie przy użyciu poznanych na warsztacie narzędzi ekspresji. W warsztacie wykorzystane zostaną narzędzia teatru Forum oraz aktorskiej techniki Meisnera.
Zapisy na warsztaty: [email protected]

-----------

14.12.2017
18:00 - 22:00 - Zakończenie projektu
POTAŃCÓWKA MIĘDZYPOKOLENIOWA

-----------

Wydarzenie jest NIEODPŁATNE, realizowane ze środków Wydziału kultury i promocji Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Przy dużym zainteresowaniu projektem organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ograniczenia udziału uczestnika w warsztatach z czterech wydarzeń do dwóch.

------------

W dzisiejszych czasach wiele osób starszych doświadcza poczucia osamotnienia i wykluczenia. To doskonały pretekst do zaproszenia starszego pokolenia do wspólnej zabawy i nauki przez młodsze pokolenie. Poprzez wspólne działania, zaangażowanie w proces kreatywny i nabywanie performatywnych kompetencji, będziecie mieli szansę nie tylko pogłębić wiedzę o samych sobie, ale także nawiązać nowe znajomości i doświadczyć budujących modeli wspólnych aktywności. Zapraszamy!

Miejsce: niePowiem, Warszawa, Nowy Świat 27

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę