Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zawsze jest teraz

Zawsze jest teraz
📅 Data: czwartek, 7 grudnia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul.Piękna 62/64 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W Galerii 101 Projekt będzie można oglądać wystawę malarstwa absolwentki warszawskiej ASP Magdaleny Laskowskiej "Zawsze jest teraz".

Młoda, utalentowana, wielokrotnie nagradzana. Absolwentka warszawskiej ASP. Pokaże prace powstałe na przestrzeni ostatnich kilku lat. Główną oś zainteresowań artystki niezmiennie stanowi natura, miasto i ich wzajemne relacje. Jej prace to nowe, subiektywne spojrzenie na miejsca znane i bliskie. Jasne, czyste, syntetyczne w formie parki, ulice, skwery zastanawiają i przyciągają swą harmonią, nastrojem i pięknem.

"Większość moich obrazów to notatki z miejsc, w których byłam, i które wywarły na mnie jakieś osobliwe wrażenie. To motywy lokalne - warszawskie, mazowieckie, czasem z podróży(...). Na moje poczucie estetyki wpłynęło dorastanie na pobudzającym wyobraźnię Ursynowie, z jego labiryntem osiedlowych uliczek, zatopionych w bujnej zieleni ogródków, i bloki, proste, monumentalne betonowe formy." - Magdalena Laskowska, Arteon, wrzesień 2016

"Interesuje mnie poszukiwanie piękna i niezwykłości w codzienności, podróże wyobraźni, balansowanie na granicy natury i kultury, tradycji i współczesności, przenikanie różnych wymiarów, zatrzymanie czasu, nastroju, światła, koloru, pejzażu wewnętrznego."

Wstęp wolny, czynne pon.-pt.11-19, sob.-11-15
Wystawę można oglądać do 13 grudnia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧