Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień z KSW23 na Bemowie

Dzień z KSW23 na Bemowie

reklama
📅 Data: środa, 05 czerwca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:30

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Amfiteatr Dzielnicy Bemowo (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już po raz drugi dzięki przychylności Burmistrza Dzielnicy Bemowo Jarosława Dąbrowskiego mamy przyjemność zorganizować imprezę "Dzień z KSW na Bemowie". Tym razem impreza dotyczyć będzie tematyki zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW23.
Podobnie jak miało to miejsce w maju 2012 roku i tym razem czeka wszystkich miłośników sztuk walki moc atrakcji sportowych, a także dodatkowe atrakcje muzyczne. Uwaga! Impreza odbędzie się 5 czerwca w Amfiteatrze Dzielnicy Bemowo (ul. Raginisa róg Kryształowej), wstęp na nią jest BEZPŁATNY, a liczba miejsc OGRANICZONA!

Impreza "Dzień z KSW23 na Bemowie" rozpocznie się o godzinie 13:30. Na początku wszystkim mieszkańcom Bemowa i nie tylko zaprezentują się lokalne szkoły sztuk walki. Zaplanowanych zostało aż sześć, pełnych emocji pokazów m.in. karate, taekwon-do i muay thai.
Pomiędzy pokazami zaplanowano liczne konkursy w których do wygrania będą gadżety ufundowane przez Dzielnicę Bemowo, Federację KSW oraz sponsorów gali KSW23. Warto brać udział, bo nagrody będą zacne!

Zanim odbędzie się oficjalna konferencja prasowa przed galą KSW23 czeka nas media trening z udziałem bohaterów czerwcowego wydarzenia. Każdy zawodnik w ok. dziesięciominutowym pokazie zaprezentuje swoją aktualną formę na kilkanaście godzin przed galą.
I tutaj również pomiędzy pokazami przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje w postaci konkursów. Będzie można zdobyć pamiątkowe plakaty z poprzednich edycji gal KSW, a także kubki, smycze i koszulki sygnowane marką odzieżową KSW Squad.

O 18:00 KONFERENCJA PRASOWA I WAŻENIE

Kolejnym, bogatym w atrakcje punktem imprezy "Dzień z KSW23 na Bemowie" będzie oficjalna konferencja prasowa i kontrolne ważenie przed galą. W jakich nastrojach są Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla, czy też Melvin Manhoef? Ile kilogramów muszą zgubić do wymaganego limitu wagowego? Wszystkiego dowiemy się właśnie 5 czerwca o godzinie 18:00. Ceremonię poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

BĘDZIE MUZYKA, DUŻO MUZYKI!

Podczas obfitującego w mnóstwo atrakcji dnia z Dzielnicą Bemowo i Federacją KSW odbędzie się kilka koncertów. Na scenie Amfiteatru Bemowo zobaczymy czołowych wykonawców muzyki hiphopowej w Polsce. Wśród nich gościnnie zagrają: Donguralesko oraz Drużyna Mistrzów w składzie Firma, PiH i Dudek RPK.

PODSUMOWUJĄC

DATA: 5 CZERWCA 2013
MIEJSCE: Amfiteatr Dzielnicy Bemowo (ul. Raginisa róg Kryształowej)
WSTĘP: Bezpłatny
PROGRAM IMPREZY:
- 13:30: pokazy bemowskich szkół sztuk walki
- 15:30: media trening przed KSW23
- 18:00: konferencja prasowa i ważenie zawodników przed KSW23
- Dodatkowo: konkursy, występy muzyczne (Donguralesko, Firma, PiH, Dudek RPK)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: festiwal


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę