Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Debata: Kobiecość i męskość

Debata: Kobiecość i męskość
📅 Data: piątek, 9 lutego 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Bílý Koníček czyli Biały Konik Kredytowa 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


KOBIECOŚĆ I MĘSKOŚĆ
WSPÓŁCZESNE WYZWANIA DLA MIŁOŚCI

W dzisiejszych czasach wszechobecnych zmian relacje kobiet i mężczyzn potrzebują też przeobrażeń. Zapraszamy do udziału w debacie poświęconej możliwościom i współczesnym zagrożeniom dla Miłości w związkach kobiet i mężczyzn. Co dziś wspiera Miłość, co ją blokuje? Co jest potrzebne, aby Miłość mogła przejawiać się w bliskiej relacji? Co sprzyja trwałości związków? Czego potrzebujemy, aby związki kobiet i mężczyzn były świadome, a Miłość stanowiła centrum zachodzących w nich przemian?

Dyskusję poprowadzi:
Alicja Kuczyńska - Krata: empatyczny mediator, trener uważnej komunikacji, terapeuta relacji; Fundacja Mediare: Dialog - Mediacje - Prawo

zgłoszenia: alicjakrata@fundacjamediare.pl; tel. 609 537 807

Udział w debacie jest nieodpłatny.

Pamiętajmy też o tym, że korzystamy z przestrzeni Kawiarnio - Księgarni Biały Konik. Zamawianie kawy, herbaty i specjałów w niej dostępnych to nasz wkład w życie tego klimatycznego miejsca. To także forma wdzięczności, podziękowania za przyjazne przyjęcie SENSytywnych, życzliwość i gościnę.

Jeśli chcecie przeznaczyć też jakąś kwotę na wsparcie naszych działań non-profit Fundacji MEDIARE, będziemy ogromnie wdzięczni, i z góry dziękujemy! :)

Zapraszamy serdecznie! Będzie to pierwsze w nowym cyklu "STREFA ROZWOJU" spotkanie w ramach projektu SENSytywni.pl. W lutym 2018 roku proponujemy jeszcze trzy tematy - informacje wkrótce ukażą się w kolejnych wydarzeniach. Gościć nas będzie Kawiarnio - Księgarnia „Biały Konik”, Muzeum Etnograficzne, ul. Kredytowa 1 w Warszawie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️