Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsztat "Siedmiominutowy negocjator"

Warsztat "Siedmiominutowy negocjator"
📅 Data: środa, 28 marca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Koszykowa 79, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Można się zastanawiać, po co doskonalić umiejętności negocjacyjne. „Jestem dobrym negocjatorem, czy te warsztaty są mi potrzebne?”
Negocjowanie to umiejętność, z której korzystają na co dzień prawie wszyscy - od zwykłego pracownika, do najwyższych menedżerów wszystkich branż gospodarki.
Czy można zatem nauczyć się negocjować w kilka minut? Czy umiejętności, niepoprawnie używane, mogą być przyczyną wymiernych strat finansowych lub odejścia kluczowych klientów? Co ma do tego odpowiednia komunikacja? Czy można utrwalić dobre, a wyeliminować złe praktyki i zachowania?

Czy na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi podczas warsztatu? Dowiecie się już wkrótce ;)

WSTĘP WOLNY

Informacje o Gościu Specjalnym:

ZBIGNIEW DZIDECZEK - absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, projektami, sprzedażą, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.
Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Wykładowca zarządzania i negocjacji w programach magisterskich i studiach MBA uczelni ASBIRO przy Uniwersytecie Łazarskiego. Z sukcesem negocjował i finalizował transakcje oraz umowy handlowe i inwestycyjne na rynkach: USA, Chin, Pakistanu, Rosji, Maroka, Republiki Południowej Afryki czy Brazylii.
Partner austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining GmbH oraz trener umiejętności negocjacyjnych (link. Polski partner HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H. – austriackiego Instytutu specjalizującego się w edukacji i treningach z profesjonalnych prezentacji oraz retoryki biznesowej (link.

Klub Toastmasters Leaders serdecznie zaprasza na wiosenne warsztaty!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧