Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie grupy Mastermind

Spotkanie grupy Mastermind
📅 Data: środa, 11 kwietnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Konstytucji 4, (Warsztat Warszawski) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie warszawskiej grupy Mastermind. Odbędzie się ono w środę 11 kwietnia w Warsztacie Warszawskim w sali nr 3 (na piętrze) w godz. 18:00-20:00.

Celem naszej grupy jest wszechstronna wzajemna pomoc oraz wsparcie w osiąganiu własnych celów - zarówno tych biznesowych, jak i osobistych.

AGENDA SPOTKANIA (pracujemy wg poniższej formuły):

10 min. - SUKCESY. Zaczynamy optymistycznie poprzez przedstawienie jakiegoś swojego ostatniego sukcesu lub wypełnionego zobowiązania z któregoś z poprzednich spotkań. Może też być jakaś pozytywna wiadomość.

40 min. - PROBLEMY i WYZWANIA. Chętnym przysługuje po 5-10 minut energii i mądrości grupy na rozpatrzenie przedstawionego zagadnienia. Zamiast kurtuazyjnej grzeczności preferujemy bezwzględną szczerość. Oczekujemy autentycznej chęci pomocy i zaangażowania w rozwiązywaniu czyiś problemów (w myśl zasady "trzeba coś dać, aby móc brać").

10 min. - CELE i ZOBOWIĄZANIA. Deklarujemy długookresowe cele lub ustalamy sobie zobowiązania na okres do następnego spotkania.

60 min. - CZĘŚĆ NIEOFICJALNA. Dyskusja we wspólnym gronie na dowolny temat lub rozmowy w mniejszych grupach. Stąd można się urwać...

Nie jest to całkowicie regularna grupa MM, gdyż spotkania są otwarte dla wszystkich i może brać w nich udział dowolna liczba osób - często nowych i siłą rzeczy nie znających się nawzajem. Jest to jednak doskonała okazja do promocji takich grup oraz zapoznania się ze specyfiką ich funkcjonowania. Pragnąłbym, aby stali uczestnicy spotkań po wzajemnym zapoznaniu się i polubieniu, tworzyli już z własnej inicjatywy stałe grupy tematyczne, np.:
- biznesowa (zarabianie pieniędzy - biznesy, firma, etat, wolne zawody)
- inwestycyjna (oszczędzanie i inwestowanie zgromadzonego kapitału)
- samodoskonalenie i rozwój osobisty (nałogi, odchudzanie, nauka języków)
- towarzyska (podróże, rekreacja, rozrywki, miłe spędzanie wolnego czasu)
Chęć utworzenia i udziału w takiej podgrupie można zgłaszać na stronie fb.

Proszę wszystkich uczestników o zadeklarowanie obecności na stronie wydarzenia (link poniżej) - zaznaczenie "wezmę udział" lub "jestem zainteresowany". Pozwoli to nam odnaleźć się i utrzymać kontakt także po jego zakończeniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia wodę do picia. Wskazane jest zabranie ze sobą czegoś do robienia notatek. W trakcie trwania spotkania proszę o wyłączenie lub wyciszenie telefonów.

Oficjalna strona grupy: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱