Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

The Stuff II - męskie targi

The Stuff II - męskie targi
📅 Data: niedziela, 8 kwietnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Po sukcesie I edycji “THE STUFF - Pierwszego prawdziwie męskiego wydarzenia” chcielibyśmy zaprosić Was na jego kolejną odsłonę. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich.
THE STUFF, to różnorodne strefy – kwintesencja najlepszych aspektów życia każdego mężczyzny. To połączenie prelekcji
z targami, pokazami i muzyką na żywo, degustacjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. To nowatorskie podejście do Waszych męskich potrzeb.

Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na THE STUFF, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach.

Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji. Zapraszamy specjalistów, z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia, którzy potrafią i chcą podzielić się swoją pasją. Zależy nam, abyście poznawali nowości, poszerzali swoją wiedzę i doskonalili życiowe zainteresowania.

Strefa pasji i rozrywki, to strefa, w której pokażemy jak można po męsku spędzać czas. Klub cygar? Gry? Yachting club? Malarstwo? Motoryzacja? Na wszystko jest tutaj miejsce. Co więcej – zaprosimy Was - uczestników, do wypełnienia tej strefy treścią.

Strefa zdrowia i pielęgnacji, to miejsce dla wszelkiego typu firm zajmujących się pielęgnacją, kultywacją ciała oraz dbaniem
o fizyczną stronę bycia mężczyzną. Chcemy pokazać, że bycie facetem, to nie tylko przyjemność, ale również konieczność troski
o siebie w odpowiedni sposób.

8 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy Waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowujemy także strefę FOOD & CHILLOUT, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się.

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich to miejsce wyjątkowe. Pełne energii, stylu, pasji i dobrego smaku. To znany punkt w stolicy, a także miejsce wielu innych wartościowych wydarzeń odbywających się w Warszawie.

Zapraszamy do dołączania do wydarzenia, aby na bieżąco otrzymywać informacje o atrakcjach podczas 2 edycji The Stuff.

Wydarzenie jest BEZPŁATNE dla odwiedzających.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: targi
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧