Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Beach Diggin Session #1

Beach Diggin Session #1
📅 Data: niedziela, 6 maja 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Miami Wars Bulwar Zaruskiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


BEACH DIGGIN SESSION to niedzielne leniwe popołudnia z sączącą się selekcją relaksujących brzmień serwowanych przez naszych ulubionych producentów, dj-ów i promotorów. Tylko z czarnych płyt. 100 PROC. VINYL!

Leżakowanie, słońce, wyśmienita kuchnia od Tel Aviv Food & Wine oraz Soul Food Koszyki, lody od Melody - Naturalne Lodyi i nadwiślańska bryza. Kameralnie i spokojnie, w gronie przyjaciół, co niedziela.

W pierwszą niedzielę maja zapraszają:

g. 13
TAMTEN (Transatlantyk), link
Jeden z najciekawszych i najbardziej obiecujących debiutów ostatniego roku, autor mini albumu "Diamentowa Sutra", wydanego w słynnej oficynie Transatlantyk. O swojej muzyce TAMTEN, czyli Matt Brzezny mówi tak: - Nigdy nie byłem osobą przywiązaną do jednego konkretnego stylu czy gatunku, dlatego trochę zaczyna uwierać mnie szufladka balearic/ambient/tropiki, w którą powoli jestem wciskany. Interesuje mnie muzyka pochodząca z różnych kultur, czasów i zakątków świata, ale tak naprawdę zawsze chodzi mi o pewne niuanse, które rezonują w jakiś sposób z moją duszą i przy których czuję się wolny. (Noisey)

g 17.30
Risky, link
Nieustający poszukiwacz zaginionych winyli, którego mottem jest "still diggin' & looking for the perfect beat!" oraz weteran graffiti (członek takich ekip jak: MNS, DSE czy WTK). Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hip-hopem, funkiem, electro czy housem z lat 80., które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Autor i współautor takich projektów jak Keep on searchin' , Tysiące Winyli oraz Winyl Market. NIebawem, bo 12 maja, otwiera nowy sklep płytowy Winyl Market.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧