Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Aktorki na Bielanach - spotkanie z Joanną Trzepiecińską

Aktorki na Bielanach - spotkanie z Joanną Trzepiecińską
📅 Data: poniedziałek, 21 maja 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Biblioteka Publiczna im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Zbigniewa Romaszewskiego 19 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "Młynarski. Piosenka finałowa" oraz spotkanie z aktorką Joanną Trzepiecińską w ramach cyklu "Aktorki na Bielanach".
Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski - krytyk filmowy i teatralny.

✅ wstęp wolny

JOANNA TRZEPIECIŃSKA
Ukończyła państwową szkołę muzyczną w klasie fortepianu i średnią w klasie fletu. Aktorka Teatru Studio. W 1988 roku ukończyła PWST w Warszawie. Stała się popularna dzięki roli Joanny, głównej bohaterki serialu TVP "Rzeka kłamstwa" (1987). W 1992 roku otrzymała nagrodę tygodnika "Film"- Złotą Kaczkę w kategorii: najlepsza polska aktorka 1991 roku.

"MŁYNARSKI. PIOSENKA FINAŁOWA" - film dokumentalny, to przede wszystkim ostatni bardzo osobisty, szczery wywiad z bohaterem. Film dopełnia ponad 30 wypowiedzi jego najbliższych przyjaciół, między innymi: Janusza Gajosa, Janusza Głowackiego, Jerzego Derfla, Janusza Senta, Włodzimierza Korcza, Ewy Bem, Janusza Stokłosy, Ireny Santor, Michała Bajora, Magdy Zawadzkiej, Krystyny Jandy, Rodziny i tych, którzy z nim tworzyli i dla których tworzył: wybitni kompozytorzy, aktorzy, piosenkarze. Te niezwykle uczciwe, bez cenzury, opowieści o Wojtku zbudowały portret niezwykłego artysty, ale też człowieka z wyraźnym pęknięciem, zmagającego się z ludzkimi słabościami.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱