Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gimnastyka dla seniorów

Gimnastyka dla seniorów
📅 Data: środa, 27 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Południe, Stół Powszechny, ul. Jana Zamoyskiego 20 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na cotygodniową gimnastykę z elementami tańca dla osób w wieku 60+

Gimnastyka oparta na metodzie A. P. Burnell, połączona z własną praktyką ruchową. Zajęcia odbywają się na krzesłach, w pozycji siedzącej. Rozpoczynają się rozgrzewką, zawierającą elementy wizualizacji i ćwiczenia rozwijające świadomość ciała, główną część stanowi blok ćwiczeń wzmacniających i kończą rozciąganiem.

Korzyści:
- zwiększenie siły i elastyczności;
- pobudzenie całego ciała;
- lepsze samopoczucie;
- zwiększenie zakresu ruchów w stawach;
- poprawa sylwetki;
- zwiększenie koordynacji ruchowej;
- poznanie nowych osób.

Prosimy o przyniesienie ze sobą wody, małych ręczników i wygodnego stroju na przebranie. Ćwiczenia wykonujemy bez butów – na boso lub w skarpetkach.

miejsce: Sala Warsztatowa Stołu Powszechnego
Czas trwania: 60 minut

Prowadzenie:
Aleksandra Bożek-Muszyńska - tancerka, choreografka, performerka, instruktor tańca współczesnego, trener biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na polskiej scenie tańca i performensu. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015, 2016 i 2017 realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk oraz Intensive Course w School For New Dance Development w Amsterdamie w 2015 roku. Od 2007 związana z warszawskim Teatrem „Mufmi” Anny Piotrowskiej, gdzie aktualnie jest koordynatorem do spraw artystycznych i instruktorem. Zdobywczyni wielu nagród w konkursach choreograficznych (m. in. The Best Solo 2014 za solo "I know №Thing" na międzynarodowym festiwalu Solo& Duo w Budapeszcie) i tanecznych. Jej prace były prezentowane m. in. w Berlinie, Budapeszcie, Krakowie, Warszawie i Wiedniu. W 2017 roku wraz z Hanną Bylką-Kanecką założyły kolektyw Holobiont, który zajmuje się tworzeniem wielopokoleniowych multidyscyplinarnych projektów.

Wstęp wolny.

Zapraszamy do Ogrodu!
Projekt Ogród Powszechny został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji do 2022 roku.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę