Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Chodźmy w tango z Panią Bum / WuWu

Chodźmy w tango z Panią Bum / WuWu
📅 Data: piątek, 6 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, WuWu Bar, Plac Konesera 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Disc Jockey'ka Pani Bum powraca z selekcją numerów od retrobeats po 80's & 90's, która jak wiemy - siedzieć nie pozwala i rwie w tango!

Plan na wieczór jest prosty:
Maanam i Madonna
Wódka i zakąska
Taniec i śpiew
Zachód i wschód słońca

Pani Bum
Wokalistka, kompozytorka, event menedżerka, członek Stowarzyszenia OnOff. Autorka audycji „Retrospektywa” o kulturze międzywojnia w warszawskim Radiu Aktywnym. Uczennica Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – specjalizacja wokalistyka. W Lublinie wraz ze Stowarzyszeniem OnOff organizuje festiwal retro „Perła i Frak” Święto Kultury Międzywojnia. Artystka nie zamyka się w jednej stylistyce muzycznej, jest otwarta na nowoczesne brzmienia. Z autorskim projektem "Baum" wystąpiła m.in. w Programie Kuby Wojewódzkiego. Jesienią tego roku otworzyła nowy projekt muzyczny „RetroElectro”, łaczący muzykę przedwojenną z elektronicznymi brzmieniami ( premiera odbyła się w Teatrze Soho w Warszawie).�
W 2014 roku dołączyła do warszawskiej sceny klubowej jako Dj Pani Bum, zabawiając ludzi poprzez muzykę: Klub Dzik, Klub Spatif, Regeneracja, Aioli, Momu, Nova Maska, The Eve, Teatr Syrena, Drukarnia, Klub Dom Kultury, Wirydarz Centrum Kultury, Most Kultury, Galeria Labirynt, Boho 22, Mito, Fort Mokotów, Boogaloo Beach Bar (gatunek: afro house / electro pop ).
Dla osób spragnionych rozrywkowego i kulturalnego odnowienia, Pani Bum organizuje cykliczne imprezy: Potańcówki w stylu retro, promując muzykę retro z lat 20/30tych.
Z kolei „Pani Bum robi szum” to nowy cykl imprez w klimacie retrobeats / 80's/90's. Disc Jockey'ka wraca do największych przebojów ( polskich i zagranicznych ) z tamtych lat - Maanam, Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Salt-N-Pepa czy House of Pain to tylko niektóre z nich:)
Imprezy taneczne skierowane do osób spragnionych kulturalnego i rozrywkowego odnowienia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę