Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Muzyczny Wagon Metra

Muzyczny Wagon Metra
📅 Data: sobota, 7 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pierwsza Linia Metra (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Muzyczny Wagon Metra ruszą już w tę sobotę. Jeżeli chcesz przeżyć coś nietypowe, podzielić się z innymi dobrą energią, w metrze zawsze chciałeś potańczyć, albo chociaż podygać to jest to dla Ciebie!

CEL: WYGENEROWAĆ DOBRĄ ENERGIĘ, sprawić, że ludzie oderwą się od telefonów, popatrzą się na siebie, zaangażują się tu i teraz, podygają do muzyki, a może dzięki temu uśmiechną się na dłużej, ich dzień będzie milszy, może inni do których się zwrócą dalej też skorzystają na ich lepszej energii.

NA CZYM TO POLEGA: Zaczynamy na stacji meta Kabaty, zbiórka o 10:00, poczekamy na metro z wagonami i raczej na to nieco nowsze, mniej głośne. Więc start około 10:15. Wsiadamy do środkowego wagonu. Możecie nas wyglądać na kolejnych stacjach. Planujemy przejechać całą trasę od Kabat do Młocin. Na Stronie Muzycznego Wagonu metra napiszemy, kiedy ruszyliśmy z Kabat.

Akcja nie jest powiązana z żadną marką, nie zbiera pieniędzy, ma po prostu wygenerować dobrą energię, pokazać, że potrafimy się od tak po prostu cieszyć i odrzucić na bok nasze spięcie i zmartwienia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱