Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Psychologiczna analiza miejsca dokonania zabójstwa

Psychologiczna analiza miejsca dokonania zabójstwa
📅 Data: wtorek, 24 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Worek Kości, ul. Bagatela 10 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Pierwszy raz w Worku spotkanie z profilerką! Justyna Poznańska, psycholog śledczy i profiler z wieloletnim doświadczeniem, przedstawi Wam psychologiczną analizę miejsca dokonania zbrodni.
Podejrzewamy jednak, że Wasze pytania i zainteresowanie będą się skupiać na pracy kobiety w tak nietypowym zawodzie, wymagającym specyficznego podejścia i odporności psychicznej.

Justyna Poznańska – psycholog śledczy i profiler. Od 2007 do 2017 roku zatrudniona w strukturach Policji. Początkowo jako psycholog policyjny Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., następnie od roku 2008 do 2016 roku jako specjalista ds. identyfikacji psychologicznej w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KWP w Gdańsku, od 2016 do 2017 roku w Komendzie Głównej Policji, gdzie pełniła funkcję koordynatora psychologów policyjnych, pracujących w obszarze psychologii policyjnej stosowanej. Od 2010 roku pełni funkcję biegłej sądowej listy Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku w zakresie psychologii śledczej. Opiniowała i wspomagała śledczych w procesie wykrywczym w ponad 200 sprawach dotyczących m.in.: zabójstw, zgwałceń, podpaleń, pedofilii, zaginięć, uprowadzeń dla okupu z terenu całego kraju. Współpracuje z biegłymi z zakresu wariografii kryminalistycznej w obszarze psychologicznej oceny wiarygodności zeznań świadków i wyjaśnień osób podejrzanych i również w tym zakresie opiniuje. Była trenerem w cyklu szkoleń zorganizowanych dla służby celnej z zakresu strategii prowadzenia przesłuchań oraz psychologicznej i psycholingwistycznej oceny zeznań i wyjaśnień. W roku 2012 prowadziła zajęcia szkoleniowe dla prokuratorów z terenu całego kraju w zakresie profilowania sprawców przestępstw z użyciem przemocy. Autorka pierwszej w Polsce publikacji dotyczącej „syndromu celi śmierci” w prawodawstwie Stanów Zjednoczonych (2015).

Wstęp wolny. Bez rezerwacji miejsc.
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości.

Wszystkie wykłady w Worku nie są nagrywane, nie robimy streamingów i nie udzielamy zgody na cyfrową rejestrację spotkań.

Przypominamy, że jesteśmy lokalem gastronomicznym - prosimy o zachowanie kultury gastronomicznej, czyli niewnoszenie i niespożywanie własnego jedzenia i picia w naszej knajpce.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę