Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Teatralne lato z CKW - „Skarb piratów”

Teatralne lato z CKW - „Skarb piratów”
📅 Data: niedziela, 15 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wilanów, Plac Vogla (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Burmistrz Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Ludwik Rakowski oraz Dyrektor Centrum Kultury Wilanów Robert Woźniak zapraszają na teatralne lato w Wilanowie. W niedziele lipca na Placu Vogla oraz w niedziele sierpnia przy pomniku Króla Jana III Sobieskiego i Królowej Marysieńki na Osi Królewskiej dzieci obejrzą przedstawienie teatralne.

15 lipca będzie to historia o piratach poszukujących przygód na nieznanych morzach. Pewnego dnia znajdują na brzegu butelkę z mapą skarbów legendarnego Korteza. I tu rozpoczyna się zabawa, w której uczestniczą również dzieci.

Majtek Gordon, jeden z piratów, ucieka z łajby kapitana Gwendolindy i spotyka na swojej drodze Krakena, potwora morskiego o łagodnym usposobieniu, który staje się jego przyjacielem. Gwendolinda zaś uczy się z dziećmi rozładowywać złość po stracie załogi. Gordon tymczasem podstępem zabiera Gwendolindzie mapę skarbów, po pojedynku na miecze odbiera także łódź i sam wyrusza na poszukiwanie skarbu Korteza. Gwendolinda nie poddaje się i wpław dociera pierwsza na Isla de Kataros, aby razem z dziećmi odszukać drogę do skarbu. Wspólnie odkrywają skrzynię Korteza, a w niej największy skarb piratów. Cóż to jest? Przekonacie się sami…

Po spektaklu przeprowadzone zostaną animacje, gry i zabawy dla dzieci. Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć, uczyć się gry aktorskiej i puszczać olbrzymie bańki mydlane.

Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wilanów lub w kategoriach: dla dzieci teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱