Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

LADO NA WSI #31

LADO NA WSI #31
📅 Data: środa, 18 lipca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Ladom, Jazdów 7/14 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


#31 LADO NA WSI, tym razem:

V 140 – (Weber / Janicki)

Oto otwarły się wrota przypadku i zetknęły ze sobą dwie postaci zgoła odmienne wiekiem, posturą, jednak podobne w swym zamiłowaniu do motoryzacji, psychodelicznych eksperymentów, gadulstwa i pogoni w leśnych ostępach. Po koncercie grupy Malediwy w Ladomku Bartosz urzeczony zaproponował Kubie spotkanie. Efekty kilku improwizowanych sesji są w opinii obu nader obiecujące, co ma zaowocować następnymi spotkaniami i wspólnym projektem muzycznym. Ponieważ obaj mają silne korzenie elektroniczno – transowe, taka również będzie ta ich sztuka. Bartosz Weber i Kuba Janicki zapraszają na swój duet, który roboczo nazwali V140.

Bartosz Weber to muzyk, kompozytor, producent, założyciel i współzałożyciel grup Baaba i Slalom, członek Mitch & Mitch, Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej, stowarzyszenia Lado ABC.

Qba Janicki – perkusista, producent, aktywista, członek m.in grup Malediwy, Mazzoll/Janicki/Janicki, Bambuko, Kondensator Przepływu, YO NELLY! Od urodzenia związany z bydgoską, a później warszawską odnogą legendarnego klubu Mózg.

//////////
Całe lato, w każdą środę na ulicy Jazdów 7/14, w miejscu o nazwie LADOM - odbywać się będą niezwykłe koncerty.
Pomysł jest prosty - za każdy kolejny wieczór Lado na wsi odpowiada inny artysta / kurator / muzyk i to on decyduje co się stanie, jaki zagra skład, jaki będzie charakter wydarzenia. Jedno jest pewne - każdy koncert będzie wyjątkowy, a repertuar przygotowany przez muzyków specjalnie na tę okazję rozświetli nasze serca i dusze.

Ważne informacje:
1. Koncerty w Ladomku staramy się rozpoczynać punktualnie o 20:00 (z minutami wiadomo, ale nie później niż 20:30!).
2. Zrzutka na wydarzenie i wsparcie działań Ladomku jest dobrowolna przy wejściu, tam również poczęstunek wino/woda/owoce.
3. W razie niepogody koncerty przenosimy do wnętrza domku - gdzie niestety ilość miejsc jest ograniczona, ale otwieramy wtedy okna i na zewnątrz pod parasolami i drzewcami też jest bardzo miło.
4. Na miejscu będzie można oczywiście kupić płyty LadoABC.
5. Prosimy o uwzględnienie transportu pieszo-rowerowo-miejskiego, gdyż w zasięgu domku występuje wyraźny deficyt miejsc parkingowych

Zapraszamy serdecznie
Lado ABC

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧