Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

ArtPark 2018: „Idź swoją drogą”

ArtPark 2018: „Idź swoją drogą”
📅 Data: środa, 15 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Park im. Marsz. E. Rydza-Śmigłego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


• koncert piosenek Jonasza Kofty
wyst.: Nula Stankiewicz (wokal), Janusz Strobel (gitara), Paweł Pańta (kontrabas), Mariusz „Fazi” Mielczarek (saksofony, flet), Cezary Konrad (perkusja)

19 kwietnia 2018 minęło 30 lat od kiedy odszedł od nas Jonasz Kofta – wybitny poeta, dramaturg, satyryk i kabareciarz. By przypomnieć tę niezwykłą postać, Janusz Strobel, który wspólnie z Jonaszem Koftą napisał wiele piosenek, podjął się aranżacji utworów wybranych przez Nulę…
I tak powstał koncert niezwykły: pogodny, nienachalnie zabawny, poetycki. Zupełnie jak Jonasz Kofta. To koncert na pogodę i niepogodę. Na smutki i radości… Bo zawsze – jak mawiał Kofta – warto się uśmiechnąć. Jutro będzie za późno!
W koncercie wykorzystane są materiały archiwalne, m.in. zdjęcia Poety, nagrania radiowe, slajdy z rękopisami jego piosenek.
Nula Stankiewicz
Każdy, kto choć raz zetknął się z tą Artystką, wie, że jej znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji oraz jazzu. Liryzm i poetyckość, która w przypadku Nuli nie ma nic wspólnego z patetycznością, wspaniale współgrają z muzyką tego rodzaju. Nula Stankiewicz dotychczas współpracowała z Włodzimierzem Nahornym, Andrzejem Jagodzińskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Robertem Majewskim , a od kilkunastu lat na stałe współpracuje z Januszem Stroblem.

Wstęp wolny
Organizator: Dom Kultury Śródmieście

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧